Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Webové stránky

Profesionální webové stránky s přehlednou grafikou orientovanou na uživatele. User experience (UX = uživatelská zkušenost) je pro nás zásadní, klientům přinášíme nové digitální zážitky. Vlastní programátorské zázemí nám umožňuje dodávat rychlé a optimalizované technické řešení.

  • Realizováno přes 400 webů
  • Spolehlivý redakční systém
  • Optimalizovaná rychlost načítání
  • Nadstandardní zabezpečení webu

Moderní webové stránky

Co požadovat od svého webu

Orientace na cílové skupiny

Před tvorbou www stránek od Vás budeme zjišťovat, kdo je Vaším zákazníkem, jaké informace hledá a jak s nimi dále pracuje. Znalost cílových skupin je zásadní pro přípravu vhodné struktury a wireframů. Známe-­li Vaše zákazníky, postavíme jim web na míru a tím podpoříme obchodní úspěšnost Vašich projektů. Součástí takové přípravy je i samotné uživatelské testování. Vytvoříme byznys plán, na základě kterého náš UX designér přizpůsobí obsah webu potřebám Vašich klientů.

Marketingový průzkum, uživatelské testování, pokročilá analytika

Skvělý web je především o obsahu a jeho struktuře. Abychom mohli vytvořit obchodně úspěšný web, je třeba poznat business zákazníka a jeho zákazníky. Proto realizujeme na začátku spolupráce uživatelské průzkumy, dotazníkové šetření či osobní pohovory a testování. Na jejich základě navrhujeme optimální strukturu informací, jejich rozsah a následně formou wireframů jejich rozmístění na webu.

Weby pro všechna zařízení, mobilní přístup

Ke standardní výbavě internetové prezentace patří responzivita. Ta je již několik let nedílnou součástí tvorby webu. Stránky, které se přizpůsobují mobilním telefonům, tabletům a dalším zařízením. Strukturu informací navrhujeme tak, aby se přizpůsobila potřebám uživatele v daný moment.

Redakční systém na míru

Webové stránky, e-shopy i aplikace všech našich klientů pohání redakční systém Firon CMS, aktuálně jeho pátá generace. Firon CMS je spolehlivý a mnoha velkými projekty prověřený systém, se kterým každý den pracují tisíce uživatelů v několika zemích. Hlavní předností je uživatelská jednoduchost a rychlost zaškolení jeho obsluhy. Spravovat web s Firon CMS zvládne opravdu každý.

Podpora webu

Webem to nekončí

Moviemaking

Představení firmy, produktu, recruitment a videa pro sociální sítě a reklamu.

Online marketing

Před tvorbou www stránek od Vás budeme zjišťovat, kdo je Vaším zákazníkem, jaké informace hledá a jak s nimi dále pracuje.

Podpora po spuštení

Pravidelné aktualizace, monitoring a optimalizace. K dispozici je vám podpora, která řeší poždavky uživatelů.

Měření

Měření a vyhodnocování provozu, návrhy na zlepšení na základě zjištěných dat.

Foto produkce

Fotografie firmy, produktů nebo klíčových zaměstnanců.

3D vizualizace

Představte svou vizi nebo projekt ještě předtím, než bude stát v reálném světě.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení