Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Taxík Maxík

Služba Taxík Maxík je určena pro seniory starší 70 let a držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P, kteří ji mohou využít jako přepravu především na cesty k lékaři, do sociálních zařízení, na úřady, za kulturou apod. Aplikaci správy jízd jsme vytvořili již v roce 2016 pro liberecký Maxík. Od té doby se služba včetně aplikace rozšířila do bezmála 20 měst. V tomto roce však proběhl upgrade aplikace a byla zapracována vylepšení.

  • Přeprava pro seniory
  • Ve více jak 18 městech
  • Efektivní zadávání jízd

Cíle a výsledky

1 / 6
TODO
TODO
TODO
2 / 6
TODO
TODO
TODO
3 / 6
TODO
TODO
TODO
4 / 6
TODO
TODO
TODO
5 / 6
TODO
TODO
TODO
6 / 6
TODO
TODO
TODO
Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Aplikace na míru

TO DO boxy

Vylepšení UI - jendodušší orientace uživatelů - splněno

Rozšíření o více aut - splněno

Detailnější našeptávač - splněno

Průjezdní body - rozšíření editace - splněno

Statistiky jízd - přehledné zpracování - splněno

Aplikace byla vytvořena již v roce 2016. Vytíženost služby zejména v Libereckém kraji roste a proto byl pořízen další vůz. Aplikace si tak žádala rozšíření a upgrade. Po odladění nového Maxíka se bude tato aktualizovaná verze implementovat do dalších měst.

Tvorba

  • Tvorba aplikace
  • UX/UI
  • Správa a rozšíření webu 

Klíčové komponenty projektu

S důrazem na UX

Jednoduché zadávání jízd

Jelikož si klienti do o rezervace jízd volají, je nadmíru důležité, aby zadávání jízdy klienta byla rychlé. Proto je zde našeptávač, který si jednotlivé klienty již pamatuje, prozradí, zda si klient už nevolal a zadávaná jízda tak nekoliduje s již stávající a ve neposlední řadě je zde našeptávání počátečních a cílových stanic pomocí Google maps.

Zdokonalení průjezdních bodů

Editor může zadat do aplikace k již zadané klientovi průjezdní bod a vyzvednout tak dalšího klienta na cestě do cílové stanice. Průjezdní bod je nyní plně editovatelný včetně implementovaného našeptávače.

Rozšíření počtu vozů

V aplikaci je možné se přepínat mezi vícero vozy. Je-li první vůz v dané datum obsazený, jedním klikem se editor dostane na stránku vozu číslo dvě. Vzájemný našeptávač eliminuje duplicitního zadání uživatele.

Statisky jízd a klientů

V aplikaci lze přhledně zobrazit statistiky jízd jednotlivých vozů dle druhu jízd (celkové, zmeškané a zrušené jízdy). Zároveň je možné také zrobazit statistiky jednotlivých klientů.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení