Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Femont

Nové webové řešení pro strojírenskou firmu zabývající se zámečnictvím, kovovýrobou a strojní výrobou. Rodinný podnik Femont a.s. má široký záběr od malých výrobků pro dům a zahradu až po velké průmyslové zakázky obsahující jednoúčelové stroje a přípravky. Webové stránky jsou komplexní a zároveň přehledné jak pro odborníky z oblasti strojírenství, tak pro běžné uživatele.

 • Webová prezentace výrobní firmy
 • Přehledný výčet činností
 • Řešení pro průmysl i domácnost

Cíle a výsledky

1 / 4
Plně responzivní web
Optimalizováno pro všechna zařízení
100%
2 / 4
Modernizace zastaralé webové prezentace
Splněno
3 / 4
Propojení činnosti kovovýroby s produkty
Splněno
4 / 4
Nová struktura a obsahová část webu
Splněno
Komplexní portál

Komplexní řešení

Rychlé načítání a výkon webu odladěn, zcela nová přehlednější struktura a důraz na obchodní výkonnost webu. To je nový web společnosti Femont. Tento projekt mimo jiné zahrnuje: 

Firemní webové stránky

 • Tvorba webu
 • UX/UI
 • Optimalizované vstupní stránky

Kampaň a správa

 • SEO
 • Měření
 • Podpora po spuštění

Studio

 • Tvorba obsahu
 • Foto produkce
 • Vizualizace

Klíčové části projektu

S důrazem na UX

Zcela nová struktura firemního webu

Klientovi jsem navrhli rozdělení prezentace na dvě divize dle zákaznických cílových skupin. Pro B2B klientelu sekci Femont Industry a pro koncové zákazníky Femont Home. Tato sekce byla doplněna přehlednou vizualizací všech dodávaných výrobků pro dům a zahradu. Více zde: Femont Home

Produktové podstránky

Pro lepší orientaci návštěvníků v nabídce společnosti jsem zavedli produktové podstránky. Výborně také slouží jako landing pages pro přímé návštěvníky z vyhledávačů. Správná struktura textů, nadpisů a galerií přispívá k vyšímu počtu konverzí z webu.  

Přehledný rozcestník

Zdánlivá drobnost, minimum práce, ale maximální efekt pro dvě rozdílné cílové skupiny firmy. Předchozí prezentace komunikovala pouze služby, tedy například kovovýroba. Nová prezentace služby doplnila o produkty a návodně tak ukazuje možnosti výroby, reference a zkušenosti z realizovaných projektů. 

Logická struktura

Kovovýroba byla pro přehlednost rozdělena na část pro průmysl a domácí využití. Část Femont Industry byla rozdělena dle činností, které jsou spjaty s jednotlivými produkty popsanými do podrobností.
 

 

Detail produktu

Uživatel zde nalezne detailní popis produktu, včetně využití, technických parametrů a nezbytných fotografií.

Modul referencí

Pro zvýšení důvěryhodnosti celé prezentace je klíčová sekce referencí. V našem redakčním systému tento modul umožňuje propojení referencí napříč webem bez tvorby nežádoucích duplicit. 

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení