Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

CIS

Pro Centrum integrovaných služeb, zkráceně resp. nově CIS facility jsme vytvořili zcela nové stránky s novým obsahem, včetně nového loga a grafických prvků. Tento rodinný podnik se zabývá péčí o objekty a nabízí pro zákazníky průmyslové čištění, sanitaci a dezinfekci objektů, údržbu zeleně a komunikací a mnoho dalšího včetně půjčovny čistících strojů.

 • TODO
 • TODO
 • TODO

Cíle a výsledky

1 / 6
TODO
TODO
TODO
2 / 6
TODO
TODO
TODO
3 / 6
TODO
TODO
TODO
4 / 6
TODO
TODO
TODO
5 / 6
TODO
TODO
TODO
6 / 6
TODO
TODO
TODO
Komplexní portál

Řešení pro státní správu

Webové řešení CIS facility bylo tvořeno s vizí podpory prodeje služeb v oblasti čištění, dezinfekce a péče o objekty. Dále jsme se zabývali tvorbou samotného brandu, kde jsme se snažili o to, aby značka působila jasně, sjednoceně a zákazníci byli seznámeni i s budoucím vývojem a vizí firmy.

Firemní webové stránky

 • UX/UI
 • Tvorba webu
 • Tvorba loga a celkového brandu

Kampaň a správa

 • SEO
  Měření
  Podpora po spuštění

Studio

 • Tvorba obsahu

Klíčové části projektu

S důrazem na UX

CMS Firon

Uživatelsky přívětivý redakční systém s moduly, které jsou jednoduché pro použití na stránku. Systém je natolik intuitivní, že i méně zdatný uživatel zvládá zveřejňovat informace klidně do minuty.

Grafika

Volba a použití barev jak v logu, tak v grafických prvcích napříč celým webem je v naprostém souladu s odvětvím, kterým se CIS zabývá.

Nová struktura

Strukturu z původních webových stránek jsme upravili a uzpůsobili uživateli tak, aby byla přehledná. Služby jsou rozděleny buď dle činnosti nebo dle oblasti působnosti.

Tvorba textů

Původní webová prezentace neobsahovala příliš informací k daným službám, bylo tedy zapotřebí obsah na web dodat. Pro zákazníky společnosti je nyní snadné dohledat veškeré informace, které k jsou k poptávce služby zapotřebí. 

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.