Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Weby pro ubytovací zařízení

S webovými stránkami pro ubytovací zařízení máme mnohaleté zkušenosti. Dlouhá léta jsme spolupracovali například s PYTLOUN HOTELS, kterým jsme spravovali stránky jednotlivých hotelů. Dalšími oblíbenými klienty jsou rodinné penziony.

Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Co jsme vytvořili

Ubytovacím zařízením navrhneme grafiku, strukturu webu a dle toho nabídneme odpovídající řešení. Častým požadavkem je napojení na rezervační systém třetí strany nebo vytvoření nového rezervačního modulu z naší produkce.

Tvorba

  • UX/UI
  • Grafické návrhy
    Tvorba webu
  • Rezervační systém

Kampaň

  • SEO
  • Měření
  • Podpora po spuštění

Jednotlivé zakázky

S důrazem na UX

Penzion Na Rozcestí

Kompletní redesign webu penzionu obsahoval grafické úpravy a zároveň upgrade na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Webové stránky jsou velice rozsáhlé a ke standardní české, obsahují ještě 3 jazykové mutace. Rezervace termínu je řešena prostřednictvím e-mailového formuláře. Stránky jsou zabezpečeny certifikátem a berou v potaz obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Apartmány Chajdovka

Návštěvník webu na stránkách nalezne přehled pokojů, služeb, ceník a také reference. Zkrátka vše, co je potřebné pro výběr a zarezervování zimní či letní dovolené v apartmánovém domě. Stránky jsou založeny zejména na kvalitních fotkách interiéru a jsou napojeny na rezervační systém, díky kterému uživatel snadno a rychle zarezervuje ubytování pro svou dovolenou přímo na stránkách. Jednotlivé reference je možné propojit s konkrétními pokoji a to na základě ID pokoje.

Chata Brejlovka

Hned po příchodu na webové stránky naleznete konverzní tlačítka pro rezervaci chaty. Celé řešení je stavěno na kvalitních fotografiích interiéru a exteriéru. Naleznete zde přehledný ceník, detaily pokojů či kontaktní stránku. Vše řešené responzivně pro mobily a tablety.

Grand Hotel Imperial

Již 15. hotelový web, který Grand Hotel Imperial reprezentuje v plné kráse. Výzvou bylo, jak se vypořádat s velkým množstvím pokojů a jak dopřát návštěvníkovi ochutnávku aniž by byl přesměrován na stránku s detailem pokoje. Naše řešení zvládlo obojí - postranní slider poskytuje přehlednou navigaci, kde návštěvník klikne na náhledovou fotku pokoje a ten se mu otevře v hlavním okně se všemi potřebnými detaily a fotografiemi.

Dřevařská apartments

Vážený klient nám projevil již potřetí důvěru a proto jsme spustili novou, redesignovanou prezentaci apartmánů Dřevařská, které jsou nově doplněny o pronájem luxusní horské vily. Www stránky využívají velkých fotografií, jsou maximálně zjednodušené a minimalistické, pro snadnou orientaci a bezproblémovou objednávku ubytování. 

Hotel Svachovka

Pro malebný hotel ve vesničce Svachova Lhotka, uprostřed čisté přírody blízko Českého Krumlova, jsme vytvořili zcela nové webové řešení, které zastřešuje jak ubytovací služby, tak i restauraci, pivovar, destilérku či wellness. Soustředili jsme se na přehlednost a funkčnost celého webu s ohledem na nabízené služby.

Penzion Integrity

Vytvořili jsme webové stránky, které návštěvníkovi nabídnou vše přehledně již na úvodní stránce, zároveň jsme decentně zakomponovali tlačítka rezervace, která klientovi jistě pomohou ke zvýšení konverze. Stejně jako v prostoru penzionu, také na webové stránce je zdůrazněna tradice, kterou rozbíjí osvěžující barevnost a hloubka abstraktní tvorby polské malířky. Celé řešení je vytvořené na míru potřebám penzionu, samozřejmostí je responzivní rozlišení pro mobilní telefony a tablety.  

Služby

Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Každý web jsme tvořili na míru a s ohledem na přání klienta. Naše návrhy jsme vždy pečlivě konzultovali a při tvorbě grafiky důsledně dbali na to, aby forma nezastínila obsah. Nevynechali jsme ani kariérní weby, které nyní lépe a přehledněji zobrazují jednotlivé pobočky a s nimi související nabízené pozice. U vybraných podniků jsme také zajišťovali autentické fotografie v prostorách sídla, prodejny a servisu zákazníka.

Tvorba webu

UX/UI

Tvorba ecommerce řešení

Analýzy a průzkumy

Měření

Podpora po spuštění

SEO

Foto produkce

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení