Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

EDULK

Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje pro školy, pedagogy, žáky i rodiče. Veškeré informace týkající se přijímacích řízení, volných míst, projektů, dotací apod. na jednom místě. Původní webové rozhraní již nevyhovovalo moderním požadavkům. Vytvořili jsme nové, uživatelsky přívětivé a funkční rozhraní, které využívá tisíce studentů, jejich rodičů i pracovníků škol z celého kraje.

 • Adresář škol
 • Management příjmacích řízení
 • Diskuzní fóra

Cíle a výsledky

1 / 6
Rychlejší a přístupný web
Dle zákona
Splněno
2 / 6
Vylepšení UI/UX
Důkladně
Testováno
3 / 6
Profily škol a oborů
Přehledně a online
Splněno
4 / 6
Integrace intranetu
Systém FironCMS
Splněno
5 / 6
Plně responzivní web
Mobile first přístup
Splněno
6 / 6
Správa a rozvoj portálu
Supportní smlouva
Zajištěno
Komplexní portál

Unikátní školský portál libereckého kraje

Komplexní portál má za úkol propojit úřad, školy a rodiče. Proběhlo zlepšení a uzpůsobení webu dle nových zákonem předepsaných pravidel pro přístupnost. Práce probíhala v úzkém propojení se zadavatelem díky tomu jsme mohli aplikovat požadavky přímo do produkce.

Tvorba

 • UX/UI
  Grafické návrhy
  Tvorba webu
  Migrace dat
  Specializované moduly

Služby

 • Podpora uživatelů, systémová podpora
  Pravidelná údržba systému
  Aktualizace systému
  Dohled

Klíčové části projektu

S důrazem na UX

Firon CMS

Se systémem pracují stovky uživatelů, jejichž primární odborností není práce s webem. Systém je natolik intuitivní, že i méně zdatný uživatel zvládá zveřejňovat informace klidně do minuty.

Kalendář

Oblíbeným modulem je kalendář, do kterého správci vkládají důležité akce události. Je zde jednoduché vyhledávání s filtrem a přehledné řazení dle měsíců.

Registrace

Na webový portál se může registrovat několik skupin uživatelů od rodičů s nejnižšími právy přes pedagogy až po ředitelé škol a správce z libereckého krajského úřadu.

Adresář škol

Standardní moduly jsme rozšířili o adresář škol, který je spravován zejména uživateli/řediteli jednotlivých škol. V rámci adresáře je zde i rozšířené vyhledávání, kde lze školu vyhledat i dle detailnějších parametrů.

 

Přijímací řízení

Dalším modulem uzpůsobeným pro potřeby portálu je modul Přijímací řízení. Obsahuje veškeré potřebné informace pro žáky a rodiče s možností rozšířeného vyhledávání.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení