Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

EDULK

Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje pro školy, pedagogy, žáky i rodiče. Veškeré informace týkající se přijímacích řízení, volných míst, projektů, dotací apod. na jednom místě.

Původní webové rozhraní už nevyhovovalo moderním požadavkům. Bylo tedy zapotřebí vytvořit nové, uživatelsky přívětivé a funkční rozhraní s ohledem na rozsah stávající webu.

 • TODO
 • TODO
 • TODO

Cíle a výsledky

1 / 6
TODO
TODO
TODO
2 / 6
TODO
TODO
TODO
3 / 6
TODO
TODO
TODO
4 / 6
TODO
TODO
TODO
5 / 6
TODO
TODO
TODO
6 / 6
TODO
TODO
TODO
Komplexní portál

Řešení pro státní správu

Komplexní portál má za úkol propojit úřad, školy a rodiče. Proběhlo zlepšení a uzpůsobení webu dle nových zákonem předepsaných pravidel pro přístupnost. Práce probíhala v úzkém propojení se zadavatelem díky tomu jsme mohli aplikovat požadavky přímo do produkce.

Tvorba

 • UX/UI
  Grafické návrhy
  Tvorba webu
  Migrace dat
  Specializované moduly

Služby

 • Podpora uživatelů, systémová podpora
  Pravidelná údržba systému
  Aktualizace systému
  Dohled

Klíčové části projektu

S důrazem na UX

Firon CMS

Se systémem pracují stovky uživatelů, jejichž primární odborností není práce s webem. Systém je natolik intuitivní, že i méně zdatný uživatel zvládá zveřejňovat informace klidně do minuty.

Kalendář

Oblíbeným modulem je kalendář, do kterého správci vkládají důležité akce události. Je zde jednoduché vyhledávání s filtrem a přehledné řazení dle měsíců.

Registrace

Na webový portál se může registrovat několik skupin uživatelů od rodičů s nejnižšími právy přes pedagogy až po ředitelé škol a správce z libereckého krajského úřadu.

Adresář škol

Standardní moduly jsme rozšířili o adresář škol, který je spravován zejména uživateli/řediteli jednotlivých škol. V rámci adresáře je zde i rozšířené vyhledávání, kde lze školu vyhledat i dle detailnějších parametrů.

 

Přijímací řízení

Dalším modulem uzpůsobeným pro potřeby portálu je modul Přijímací řízení. Obsahuje veškeré potřebné informace pro žáky a rodiče s možností rozšířeného vyhledávání.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.