Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Weby pro restaurace

Během našeho působení na trhu jsme měli možnost tvořit webové stránky speciálně přizpůsobené restauracím a gastropodnikům. Weby převážně slouží pro představení samotného konceptu restaurace, jejích poboček a denního či stálého menu.

Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Co jsme vytvořili

Obsahy a grafika se šili jednotlivým restauracím a podnikům na míru. Stránky jsou automaticky responzivní tudíž dostupné pro všechny zařízení jako je telefon či tablet.

Tvorba

 • UX/UI
 • Grafické návrhy
  Tvorba webu

Kampaň

 • SEO
 • Měření
 • Podpora po spuštění
 • Správa Facebooku
 • Správa Instagramu

Studio

 • Tvorba obsahu
 • Video produkce
 • Foto produkce

Jednotlivé zakázky

S důrazem na UX

Organza

Na stránkách naleznete widget s malým e-shopem, kde je možné zakoupit hodnotové dárkové poukazy do restaurace. Stránky také obsahují přehledné menu a nápojový lístek s filtrem. Denní nabídka jídel je řešena prostřednictvím modulu referencí, zde jsou vypsána denní menu na celý týden a ty, které jsou už ,,prošlé”, sami zmizí. Veškeré foto pro potřeby propagace na sociálních sítích pořizoval náš fotograf a texty vytvářela naše copywriterka.

StreetPHO

Jednoduchý, finančně nenáročný, přesto svěží a moderní web. Stránky jsou napojené na náš systém Grandion, vyvinutý speciálně pro prodej dárkových poukazů. Podíleli jsme se také na online marketingu. Zejména pro Facebook a Instagram. Zajistili jsme veškeré focení a copy pro potřeby propagace na sociálních sítích.

Plaudit

Webové stránky sítě restaurací Plaudit bylo zapotřebí modernizovat. Web byl zastaralý a velmi složitě se spravoval. Na webových stránkách naleznete 4 restaurace z nichž každá má své aktuality, stránky s denním menu a jídelním lístkem, fotogalerií. Homepage slouží jako rozcestník jednotlivých restaurací. Stránky jsou propojeny s Restu, takže je možné si zarezervovat stůl online.

Turnovská pivnice

Pro síť restaurací a pivnic jsme vytvořili nové a přehledné webové stránky. Homepage je řešena jako rozcestník a u jednotlivých pivnic se nachází otevírací doba, kontakt, denní nabídka, rezervační formulář a přehledné odkazy na donáškovou službu.

Služby

Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Každý web jsme tvořili na míru a s ohledem na přání klienta. Naše návrhy jsme vždy pečlivě konzultovali a při tvorbě grafiky důsledně dbali na to, aby forma nezastínila obsah. Nevynechali jsme ani kariérní weby, které nyní lépe a přehledněji zobrazují jednotlivé pobočky a s nimi související nabízené pozice. U vybraných podniků jsme také zajišťovali autentické fotografie v prostorách sídla, prodejny a servisu zákazníka.

Tvorba webu

UX/UI

Tvorba ecommerce řešení

Analýzy a průzkumy

Měření

Podpora po spuštění

SEO

Foto produkce

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení