Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

KVL ČR

Když Komora veterinářů vypsala výběrové řízení na dodavatele webových stránek, neváhali jsme ani minutu. Moc jsme si přáli vyhrát a tak jsme prezentaci ladili dlouhé hodiny, aby zaujala nejen informacemi, ale také vizuálním dojmem. Soustředili jsme se na jednoduchost a také obor jako takový, aby nejen veterináři pro jejich interní část měli vše ihned po ruce. Nebyli jsme na to sami, paní prezidentka nás směřovala a předávala feedbacky z okolí resp. od kolegů, které jsme testovali na pilotním projektu.

 • Tisíce uživatelů
 • Veterináři z celé České republiky
 • Miliony návštěv ročně

Cíle a výsledky

1 / 4
Přehledná databáze veterinářů
Počet parametrů filtrování
5
2 / 4
Navržení nové struktury webu
Zpřehlednění informací pro cílové skupiny
Splněno
3 / 4
Plně responzivní web
Optimalizováno pro všechna zařízení
100%
4 / 4
Responzivní klientská zóna
Dostupná po přihlášení členů KVL ČR
Splněno
Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Integrované řešení

Tento projekt přinesl spoustu konzultací a požadavků, kterým bylo nutno vyhovět. Náš tým pracoval na vytvoření uživatelsky přívětivého rozhraní, které je snadno použitelné jak pro veřejnost, tak i pro samotné členy veterinářské komory.

Tvorba

 • UX/UI
  Grafické návrhy
  Tvorba webu
  Migrace dat
 • Specializované moduly

Služby

 • Podpora uživatelů
  Dohled a údržba systému

Klíčové komponenty projektu

S důrazem na UX

Inzerce

Portál využívá nový modul inzercí, ve kterém je 6 přehledých kategorií – hledám a nabízím práci, koupím a prodám, ztracená zvířata a ostatní inzerce. Uživatelé se pomocí řazení výsledků podle svých preferencí mohou snadno dostat k tomu, co hledají. Samotný detail inzerátu lze stáhnout nebo přesdílet na sociální sítě.

Seznam veterinárních pracovišť

Ucelená a pravidelně se aktualizující databáze kontaktů umožňuje jednoduché hledání všech veterinárních pracovišť pomocí přehledného třídění. Hlavním cílem propojení webu s databází KVL ČR bylo zajištění přesného výpisu informací jako jméno, okres sdružení, číslo člena a zejména to, zda má veterinář platné osvědčení. Toto řešení bylo otestováno a ověřeno, aby bylo zajištěno přesné fungování. Uživatelé se tak mohou spolehnout na to, že jsou poskytovány správné údaje o veterinářích a jejich osvědčeních.

Aktuality

Stěžejním modulem celého webu jsou aktuality. Jejich tvorba a editace jednoduchá a i zde lze samotné detaily stáhnout, přesdílet na sociální sítě či uložit do oblíbených. Aktuality se schvalují v admin části a obsahují základní informace o vytvoření a autorovi.

Intranet

Došlo k zpřehlednění zabezpečené sekce pro členy komory. Intranet nabízí přehledné dokumenty a aktuality k vykonávání praxe. Nesmí chybět ani archiv časopisu Zvěrokruh s informacemi pro autory článků. V sekci legislativy se objevuje rozšířený výčet zákonů, interních směrnic a vnitřních předpisů a řádů KVL ČR.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení