Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

TGS mobilní aplikace

Pro společnost TGS jsme vytvořili strojírenskou kalkulačku, která přináší zásadní zjednodušení výpočtů pro profesionální potřeby. Aplikace je vybavena interaktivními tabulkami a kromě toho nabízí také širokou škálu převodů a konverzí, které jsou klíčové pro strojírenské operace. Kalkulačka zkracuje čas potřebný pro složité výpočty a usnadňuje přesné plánování a návrhy. Práce je tak efektivnější a přesnější.

  • Nativní mobilní aplikace
  • Strojírenství s vizí
  • Dostupné v AppStore i Google Play

Cíle a výsledky

1 / 5
Přehledné uživatelské rozhraní
UI připravené a testované pro potřeby uživatele
Splněno
2 / 5
Dostupnost pro více platforem
iOS & Android
3 / 5
Aplikace v korporátním designu TGS
Splněno
4 / 5
Funkce kalkulačky dostupné offline
Splněno
5 / 5
Připraveno pro další rozvoj
Splněno
Mobilní aplikace TGS jako součást digitální transformace firmy

Proces realizace

V úzké spolupráci s TGS strojaři jsme vytvořili aplikaci, která pomůže při práci všem CNC operátorům. Ta nyní zahrnuje veškeré potřebné strojírenské tabulky, materiálová data a výpočty řezných podmínek na jednom místě, což nejen zkracuje časovou náročnost práce týmů, ale především eliminuje potřebu procházet papírovými dokumenty. Naším cílem je usnadnit život strojařům a zvýšit jejich produktivitu.

Už teď přemýšlíme nad dalšími přirozenými kroky v rámci digitalizace, jako je napojení aplikace na katalog, rozhraní pro servis strojů a další…


Komplexní řešení pro strojírenství

  • Analýzy a testování
  • UX/UI
  • Grafické návrhy
  • Tvorba aplikace
  • Dohled a údržba
  • Proces realizace

Klíčové komponenty

S důrazem na UX

Grafické prvky

Během vývoje jsme kladli důraz na konzistentní design a uživatelský zážitek. Tato konzistence je zajištěna díky použití jednotných grafických prvků, které jsou harmonicky propojeny s korporátním designem TGS webové stránky.

Vývoj na 2 platformách

Kalkulačka je dostupná pro obě hlavní mobilní platformy, iOS i Android. Věnovali jsme důkladnou pozornost každému kroku, zahrnujícímu návrh, programování a testování. Naše aplikace prošla důkladným testováním, abychom zajistili její plnou funkčnost, stabilitu a spolehlivost na různých zařízeních a operačních systémech.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení