Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

KSPCS

Společnost KSPCS, která ve všech oblastech IT zajišťuje projekty, dodávky, realizace, instalace a následné konfigurace se rozhodla pro novou vizuální podobu webového řešení. Představení vizí, služeb, referencí ale i novinek. 

  • Na trhu již od roku 2007
  • Partner významných IT firem
  • Roční obrat +400 mil. Kč

Cíle a výsledky

1 / 4
Jednoduchá uživatelská správa
Splněno
2 / 4
Snížení míry okamžitého opuštění
o 63%
3 / 4
Plně responzivní web
Optimalizováno pro všechna zařízení
100%
4 / 4
Zlepšení vizuálního vjemu webu
Splněno
Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Integrované řešení

Inovovali jsme celé webové řešení v rámci zadání, které poukazovalo na modernizaci, vytvoření jednoduché správy, doplnění o reference, pobočky či nabízená řešení. Zpracovali jsme novou strukturu webu a upřesnili jeho rozsah. Vše na základě cílových skupin a cílů definovaných ve spolupráci s klientem.

Tvorba

  • Návrh nové struktury webu
  • UX/UI na míru
  • Tvorba webu
  • Rozšíření corporate identity
  • Specializované moduly

Služby

  • Podpora po spuštění
  • Dohled a údržba

Klíčové komponenty projektu

S důrazem na UX

Homepage rozcestník

Webové stránky hned v úvodu nabídnou přehledný rozcestvník služeb, které jsou pro společnost klíčové. Pravá karta s fotografií odkazuje na firemní novinky. Dále na stránce naleznete klasické prvky jako výpis klientů a partnerů nebo kontaktní formulář.

Přehled referencí

Rozcestník referencí je sestaven z poutavých foto dlaždic. Samostatný detail referenční stránky je pak řešen interaktivně. Je obsáhlý a nabízí pohled do celého procesu práce. Od představení klienta přes cíle, proces a výsledek práce po použité technologie a feedback klienta.

Firon CMS

Se systémem pracují uživatelé, jejichž primární odborností není práce s webem. Systém je natolik intuitivní, že i méně zdatný uživatel zvládá zveřejňovat informace klidně do minuty.

Služby a jejich detail

Prezentace veškerých služeb je nyní přehledně řazená dle potřeb zákazníka. Detail lépe popisuje využitelnost celé služby a navrhuje praktická řešení. Text je uspořádán do přehledných pruhů dle specializace.

Kariéra

Stránka kariéry zobrazuje všechny aktuálně volné pozice ve společnosti. Po rozkliknutí detailu pozice se uchazeč dostane na informační stránku s podrobným popisem pozice, náplní práce a mnoho dalšího.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení