Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

TGS

Strojírenské společnosti TGS jsme dodali nové webové řešení na míru. Původní web dostatečně nereprezentoval šíři a kvalitu služeb, proto jsme původní rozsah rozšířili o detailní katalog strojů a nástrojů. Díky vzorovému zapojení a skvěle fungující spolupráci s týmem TGS vznikl nový web rychle a na míru potřebám klientů této společnosti.

 • Strojírenství s vizí
 • Více než 30 let zkušeností
 • Firma oceněná CZECH TOP 100

Cíle a výsledky

1 / 4
Vylepšení UI/UX
Důkladně
Testováno
2 / 4
Plně responzivní web
Mobile first přístup
Splněno
3 / 4
Katalog strojů a nástrojů
Zlepšení o
100%
4 / 4
Kompletní redesign a modernizace webu
Technický i obsahový upgrade
Splněno
Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Digitální služby na míru

Na počátku spolupráce proběhl společný workshop. Několikrát jsme se do TGS vydali, abychom pochopili firemní kulturu, složení zákazniků i samotné produkty a jejich výrobu. Samotný web vznikl v rekordním čase a úspěšně vypuštěn do světa byl na konci roku 2022.

Tvorba

 • Návrh struktury
  Obsahová strategie
 • Tvorba webu
 • UX/UI na míru
 • Moderní redakční systém 

Kampaň

 • Analýzy a průzkumy
 • Podpora a správa webu po spuštění

Klíčové komponenty projektu

S důrazem na UX

Nová grafika a struktura

Ve spolupráci s klientem jsme vytvořili novou a přehlednou strukturu webových stránek a zároveň také omladili grafiku, která nyní působí svěže a hravě i díky interaktivním prvkům, kterými jsme nový web protkali.

Přehledný katalog nástrojů

Rozcestník nástrojů nasměruje uživatele do jednotlivých kategorií od frézování po upínání. Jednotlivé nástroje obsahují detailní PDF soubor s informacemi například o velikosti, provedeních, chlazení, doporučených řezných podmínkách atd.

Katalog strojů na míru 

Celý katalog je rozdělen podle standardních a speciálních typů strojů. V detailu naleznete základní informace o výrobci a poté už jednotlivé varianty stroje, které se dají pomocí tlačítka ihned poptat. Součástí předešlého webu žádný katalog nebyl. Katalogy jsou nyní přehledné, vizuálně přívětivé a na první pohled se uživatel dozví potřebné informace.

Formulářové řešení a servis

Každý produkt má svůj poptávkový formulář, který je možné zaslat konkrétnímu obchodníkovi. Další formulář naleznete také na stránce objednání servisu nebo náhradních dílů.

Použití formulářů zvyšuje efektivitu komunikace mezi klientem a dodavatem.

Jednoduchá správa obsahu

Tvorba i samotná správa obsahu je jednoduchá díky intuitivnímu systému, se kterým zvládne pracovat i méně zdatný uživatel. Ten má možnost tvořit ve WYSIWYG editoru, díky kterému už při tvorbě vidí finální podobu obsahu.

Zveřejnění či úprava informací je viditelná během pár sekund.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení