Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Portály pro státní správu

Stěžejními projekty jsou pro nás webové portály státní správy, jako je Krajský úřad Libereckého kraje či městské části Prahy 3. Naše dlouholetá spolupráce se stále vyvíjí a do budoucna společně plánujeme další rozvoj těchto velkých portálů. Tyto portály vyžadují napojení na systémy třetích stran, vysoké zabezpečení a leckdy i moduly na míru. Z důvodu velkého množství uživatelů/správců jsou nutná pravidelná školení redakčního systému.

Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Co jsme vytvořili

Postupy při vývoji i údržbě řešení pro státní správu mají svá specifika. Komplexní portál má za úkol spojovat data přímo vložená do systému s daty z dalších zdrojů. Daleko větší důraz je kladen na přístupnost a zákonem předepsané parametry.

Tvorba

  • Analýzy a testování
  • UX/UI
  • Grafické návrhy
  • Tvorba webu
  • Intranet
  • Specializované moduly

Služby

  • Podpora uživatelů, systémová podpora
  • Pravidelná údržba systému
  • Aktualizace systému
  • Dohled

Jednotlivé zakázky

S důrazem na UX

Liberecký kraj

Informační portál Krajského úřadu Libereckého kraje. Velmi rozsáhlé portálové řešení, které slouží široké veřejnosti. Vyznačuje se miliony návštěv ročně, desítkami tisíc uživatelů a stovkami milisekund načítaní. Velký důraz je kladen na přístupnost a zákonem předepsané parametry.

Městská část Praha 3

Webový portál pro subjekt státní správy s důrazem na přístupnost a zákonem předepsané parametry, rychlost a moderní komunikační styl. Od ledna 2022 také nový microsite planujtrojku.cz. Portál spojuje data přímo vložená do systému s daty z dalších zdrojů.

Město Raspenava

Stránky prošly kompletním redesignem z důvodu modernizace systému a zlepšení orientace občanů města na webu. Navigace webových stránek je logicky rozdělena na Město, Městský úřad, Občan, Turista a Úřední deska.

Služby

Komplexní balíček služeb od tvorby po kampaně

Každý web jsme tvořili na míru a s ohledem na přání klienta. Naše návrhy jsme vždy pečlivě konzultovali a při tvorbě grafiky důsledně dbali na to, aby forma nezastínila obsah. Nevynechali jsme ani kariérní weby, které nyní lépe a přehledněji zobrazují jednotlivé pobočky a s nimi související nabízené pozice. U vybraných podniků jsme také zajišťovali autentické fotografie v prostorách sídla, prodejny a servisu zákazníka.

Tvorba webu

UX/UI

Tvorba ecommerce řešení

Analýzy a průzkumy

Měření

Podpora po spuštění

SEO

Foto produkce

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení