Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Talentica

Pro HR agenturou Talentica dodáváme komplexní brandingová a digitální služby. V první fázi jsme definovali nový vizuální styl firmy a dodali brand manuál. Nejnovější realizací je moderní, rychlé a přehledné webové HR řešení, které pomáhá najít práci technicky zaměřeným uchazečům a na druhé straně nabízí fullservis pro společnosti, které technické pozice hledají. Součástí naší dodávky byl jak interaktivní design, moderní redakční systém, tak i napojení na interní systém agentury.

 • Rebranding společnosti
 • Nové webové řešení
 • Podpora a servis

Cíle a výsledky

1 / 6
Napojení na HR systém
Splněno
2 / 6
UI/UX s důrazem na potřeby cílových skupin
Ověřeno
3 / 6
Dynamické prvky napříč webem
20x
4 / 6
Návrh struktury a obsahové části
12 šablon
5 / 6
Zvýšení rychlosti načítání
+80%
6 / 6
Snížení míry opuštění
-68%
Digitální služby na míru

Komplexní řešení pro HR agenturu

Portál Talentica byl vytvořen jako místo, na kterém se setkávají jak uchazeči o práci v technickém oboru, tak i firmy s konkrétními nabídkami. Nabízí veškeré potřebné informace týkající se volných pozic, poradenství, služeb, ale i týmu či kontaktů. Realizace a testování všech komponentů včetně propojení s interním systémem Recru proběhlo v souladu s přesnými požadavky klienta.

Webové řešení

 • Tvorba webu
 • UX/UI
 • Grafické návrhy
  Formulářové řešení

Správa a údržba

 • Podpora a rozvoj

Multimediální obsah

 • Tvorba nového loga
 • Animace webových prvků
 • Nová infografika

Klíčové části projektu

S důrazem na UX

Přehledné a rychlé hledání

Na úvodní straně webu lze nalézt uživatelsky přívětivé vyhledávací pole, přes než uchazeč rychle objeví hledanou práci. Stačí zadat pozici a region.

Díky jednoduchému rozvržení naleznou potřebné informace jak noví uchazeči, tak i samotné firmy, které navazují s Talenticou spolupráci.

Napojení na systém Recru

Sestavili jsme unikátní napojení na systém, který společnost v současnosti využívá. Veškerá data ze systému se propisují do nabídek pozic, které je možno řadit od těch nejnovějších po nejstarší.

Samotný detail nabízí informace o výši platu, lze vytisknout či přesdílet a jde na něj odpovědět rychlým kontaktním formulářem.

Jednoduchá správa obsahu

Tvorba i samotná správa obsahu je jednoduchá díky intuitivnímu systému, se kterým zvládne pracovat i méně zdatný uživatel. Ten má možnost tvořit ve WYSIWYG editoru, díky kterému už při tvorbě vidí finální podobu obsahu.

Zveřejnění či úprava informací je viditelná během pár sekund.

Rádi s vámi probereme váš projekt.

Projektový manager
Lukáš Voplakal

+420 777 045 932
voplakal@uvm.cz

Dejte nám vědět o svém záměru

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

Prohlédněte si případové studie

Dodáváme úspěšná online řešení