Zahradnictví Hrabík

Rodinné zahradnictví v České Skalici již přes 20 let pěstuje a prodává okrasné stromy, keře a další rostiny na ploše o téměř 5000 m2. Skvělou práci rodiny Hrabíků nově prezentuje video microsite. 

Hrabík

Webové stránky

Výchozí situace

Základním problémem starého webu byla špatná prezentace nabízených rostlin. Velkým problémem byla především nemožnost jednoduché editace webu a s tím související malý počet fotografií, zboží, informací i novinek z firmy.

Zadáním bylo zachovat obsah z původního webu a obohatit jej o potřebné informace a vhodně doplnit novými fotografiemi. Díky kvalitním fotografiím jsme mohli vytvořit web, který používá velké fotografie pro dokreslení atmostéry. Vznikl nový, responzivní web, který si klient může plně administrovat.

 

>
Webové stránky hotelu Hrabík

TO NEJLEPŠÍ Ze zahradnictví HRABÍK

I přes přidání dodatečných informací je úvodní stránka bez nutnosti rolování a vše je přehledně na jednom místě. Úvodní stránku oživuje video na pozadí prezentace, které návštěvníka provede celým prostorem zahradnictví. Tato prezentace je citlivě doplněna aktualitami, které nijak nenarušují zážitek z prohlídky areálu, ale zároveň poskytují informace "na dosah ruky".

Prohlédnout web: www.hrabik.eu

Webové stránky hotelu Hrabík

ŘEŠENÍ NA MÍRU

V novém řešení má každá podstránka svou vlastní galerii na pozadí webu, která je jednoduše editovatelná skrze redakční systém. Chybějící seznam sortimentu jsme vyřešili formou rozevírajících se nabídek - ve starém webu bylo pro jejich zobrazení nutné stáhnout pdf. Naše řešení zachovalo stažení pdf souboru, ale navíc jsme doplnili také přehled prodávaných rostlin. I tytu nabídku si klient spravuje sám prostřednictvím našeho všestranného redakčního systému Lameeq CMS.


Webové stránky hotelu Hrabík
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...