Nový eshop pro ty, kteří milují rychlé stroje. Warm Up je internetový obchod s motorkami, skútry a čtyřkolkami. Zároveň nabízí veškeré příslušenství, od oblečení po náhradní díly, servis a úvěry. Zkrátka odborníci na slovo vzatí.

Grandion

Warm Up Eshop

Zbrusu nový eshop

Předchozí internetový obchod Motocentra Warm Up byl zastaralý jak grafikou, tak redakčním systémem, a proto se zákazník rozhodl pro eshop nový. Požadavkem bylo také zdokonalit a zpřehlednit systém objednávek pro koncového zákazníka i administrátora, čemuž jsme vyhověli. Nový eshop je tedy uživatelsky přívětivý a plně funkční.

 

 

 
>

Zdokonalený systém objednávek

Pro jednodušší a přehlednější administraci objednávek jsme vytvořili Výpis všech objednávek, na kterém administrátor nalezne všechny potřebné informace jako aktuální stav objednávky a historie stavů objednávky. V případě, že se stav objednávky změní,  systém pošle zákazníkovi email, který ho informuje, co se s objednaným zbožím právě děje. Zajímavostí eshopu je, že obsahuje dva typy produktů. Je rozdělen na produkty, které se dají objednat a produkty, které lze pouze poptat (resp.jsou na dotaz).

 
Webové stránky Fiori

Nová generace ecommerce řešení

Warm Up je první eshop postavený na našem novém redakčním systému Firon. Pro snadný přístup do internetového obchodu z jakéhokoli zařízení je Warm Up plně responzivní. Při tvorbě eshopu jsme kladli důraz jak na perfektní design, tak na bezchybnou funkčnost.

Přemýšlíte o novém  internetovém obchodu? Pomůžeme vám s rozhodováním.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)


Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...