Vytvořili jsme web pro VHS stavby a.s., které jsou díky dlouholetým zkušenostem ve svém oboru symbolem kvality a komplexnosti provedení jednotlivých stavebních zakázek. Zabývají se řízením a realizací všech stavebních děl v oblasti vodohospodářských staveb.

VHS

Tematický redesign

Vzhledem ke strukturovým změnám ve společnosti VHS bylo nezbytné provést redesign webu tak, aby dostatečně reprezentoval nově vzniklou společnost a obsahoval pouze relevantní informace. Modré pozadí webu a fonty písma slouží jako jednotící prvek, přičemž podvědomě evokují téma vody a vodního toku. Mrkněte na vhsstavby.cz a přesvědčte se sami.

 

 

 

>

Přehledná struktura

Méně důležitých informací přispělo k celkovému zjednodušení a přehlednější struktuře samotného webu. Orientace na webu je jednoduchá a rychlá, web je plně responzivní, tudíž si ho můžete prohlédnout prakticky na jakémkoli zařízení.

 

Rychlé vyhledávání

Praktická lišta s vyhledáváním na webu je příjemným bonusem při rychlém hledání. Součástí nástrojů vyhledávání je i telefonní seznam, který je zároveň rozdělený podle jednotlivých oddělení. Na každé podstránce navíc najdete aktivní telefonní číslo a e-mailový kontakt pro rychlé spojení.

 
VHS

Máte zájem o návrh webu?

Líbí se Vám web VHS stavby a.s.? Chtěli byste si nechat navrhnout nový web pro Váš obor? 

Nabízíme Vám bezplatnou konzultaci, ozvěte se nám na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

VHS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...