Trevos

Renomovaná, ryze česká společnost zabývající se výrobou průmyslových svítidel Trevos získala novou, responsivní, webovou prezentaci s informačním systémem pro správu tisíců produktů

Pytloun

Webové stránky

Výchozí situace

Základním problémem starého webu byla špatná prezentace rozsáhlého sortimentu produktů. Každý popis produktu obsahoval specifické informace a zpracování webových stránek bylo náročné z důvodu velkého množství dat s mnoha relacemi.

Od počátku projektu byl kladen důraz na velikost klienta, jeho unikátní reference i již zmíněné množství produktů a bylo cílem vnést ještě jasnější světlo do rozsáhlého sortimentu produktů. Jen pro zajímavost, těch má tento klient na webové stránce přes 15 000!  

 

 

>
Webové stránky hotelu Pytloun

TO NEJLEPŠÍ Z TREVOSU

Navenek moderní webová prezentace, pod povrchem "nabušený" informační systém s rozsáhlým managementem produktů, kategorií, fotografií a souborů. Nově vytvořená struktura portálu plně kopíruje aktuální potřeby klienta. Web umožňuje správu více než 15 000 produktů. Veškeré stránky, novinky i reference jsou spravovány vlastním redakčním systémem, umožňující úpravu obsahu přímo na stránce. To zvládne i úplný laik! 


Webové stránky hotelu Pytloun

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Na základě důkladné analýzy a požadavků jsme vytvořili novou responzivní webovou prezentaci a nasadili jsme zde náš nový redakční systém Lameeq. Webové stránky obsahují velké množství dat s mnoho relacemi, pro které bylo nutné vytvořit strukturu na míru klientovi. Ten má nyní k dispozici správu veškerých produktů, stránek novinek i referencí. Náročná funkcionalita a moderní design, to všem v novém kabátu od UVM.

Webové stránky hotelu Pytloun
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...