Překládáme, tlumočíme, titulkujeme, učíme, opravujeme a přepisujeme ve VÍCE NEŽ 40 JAZYCÍCH. Slyšte slova úspěšné překladatelské firmy, které jsme v nedávné době spustili nové webové stránky!

theBesttranslation

Nový web pro theBESTtranslation

Nové, lepší, hezčí...

Předchozí web byl modernizován, jak po stránce grafické, tak systémové. Na první pohled vás zaujme čistý a moderní design. Dále jistě oceníte přehlednost a jednoduchou orientaci po celém webu. Webové stránky mají také anglickou mutaci, která je obsahově 1:1 s českou verzí. Do budoucna se webové stránky rozšíří o další jazykové mutace jako je například španělština. Nový web si prohlédněte zde: thebesttranslation.cz/

 


 

>

Vychytávky

Systém na úvodní stránku náhodně generuje reference, které jsou do něj vloženy. Úvodní strana se tak automaticky obměňuje. Webové stránky obsahují jazykové mutace, které jsou obsahově identické. Detaily služeb jsou přehledné a všechny obsahují kontaktní formulář, kde si může uživatel vyplnit všechny důležité informace a odeslat je do theBESTtranslation. 

theBesttranslation

Responzivní web

Webové stránky jsou nasazeny na nejmodernějším redakčním systému Firon. Web je plně responzivní. Uživatel si ho tak může bez problému prohlížet na různých mobilních zařízeních. Máte i vy zálusk na nové webové stránky? Neváhejte se nám ozvat.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:
777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

theBesttranslation
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...