Přehledný a jednoduchý web pro asijské bistro v centru Liberce, vyhlášené pro svou vietnamskou polévku Pho Bo, podle které zvolili majitelé název pro svůj podnik. A protože Pho Bo se ve Vietnamu jí zejména na rušných ulicích, pojmenovali majitelé bistro StreetPHO.

StreetPHO

StreetPHO má nový web!

Šablonové řešení

Jak se vám líbí nové webové stránky vytvořené na naší univerzální šabloně? Požadavkem byl jednoduchý, finančně nenáročný, přesto svěží a moderní web. A to se nám povedlo. Webové stránky jsou přehledné a plně funkční. Přesvědčte se sami na www.streetpho.cz.

 

 

 
>

Propojení s Grandionem

Stránky jsou napojené na náš systém Grandion, vyvinutý speciálně pro prodej dárkových poukazů. Webové stránky tedy obsahují ,,malý” eshop, kde si uživatel může koupit hodnotový voucher. Zároveň se uživatel ze stránek dostane také na web damejidlo.cz, kde si může objednat pokrm přímo ze StreetPHO.

Pro StreetPHO děláme také online marketing. Zejména sociální sítě Facebook a Instagram. Zajišťujeme veškeré focení a copy pro potřeby propagace StreetPHO na sociálních sítích. Nastavujeme veškerou strategii a podobu sociálních sítí. Rádi s tím pomůžeme i Vám.

 
StreetPHO

Responzivní řešení

Webové stránky jsou napojeny na nejmodernější verzi redakčního systému Firon (verze pro šablony). Stránky jsou plně responzivní a jsou tak shlédnutelné na většině mobilních zařízení. Máte i vy zájem o rychlé, jednoduché a moderní řešení pro váš budoucí web? Neváhejte se nám ozvat.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

 
StreetPHO
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...