CASTER DESIGN se dlouhodobě specializuje na výrobu dřevěných postelí na míru. Přirozeným vývojem se k postelím přidal i další nábytek, a tak vznikl web pro stoly a stolové podnoží.  

 
Stolové podnože

Jednoduchá orientace

Zcela nový web je dalším v řadě společnosti Caster CZ. Graficky a strukturou odpovídá všem tak, aby byl rychle zařaditelný a lehce rozpoznatelný. Web nabízí dvě kategorie produktů - stoly a podnože, které můžete libovolně kombinovat dle Vašeho vkusu. V početné fotogalerii najdete spoustu provedených realizací, kterými se můžete nechat inspirovat.

 

 

 
>

Stůl na zkoušku

Specialitou nově spuštěného webu je konfigurátor stolových desek i podnoží. Na jedné stránce lze navolit velikost desky i podnože a po navolení dodatečných povrchových úprav a doplňků zjistíte okamžitě výslednou cenu. Mimo to je web plně responzivní, dá se prohlédnout na jakémkoli typu médií, a díky redakčnímu systému Firon je i lehce editovatelný.

 

 

Stolové podnože

Rychlý kontakt

Zaujal Vás web stolovepodnoze.eu? Líbil by se Vám podobný návrh?

Nabízíme Vám bezplatnou konzultaci, ozvěte se nám na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

Stolové podnože
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...