Sklopísek Střeleč je společnost s dlouholetou tradicí. První zmínky o těžbě pískovce na území dnešního závodu se datují již od konce 19.stol. Dnes je Sklopísek Střeleč akciovou společností s všeříkajícím mottem ,,Kvalita v každém zrnku” a vizí firmy, šetrné k životnímu prostředí. Společnost produkuje sklářské, slévárenské, technické, sportovní a mnoho dalších druhů písku.

 
Gaudeamus

Redesign webu

Sklopísek.cz byly webové stránky s velmi zastaralým grafickým designem a celkově nevyhovovaly moderním trendům. Klientovo přání tedy bylo vytvořit novou grafiku a modernější redakční systém. Přání se nám podařilo splnit a stránky jsou uživatelsky přívětivé a intuitivní. Mrkněte zde: glassand.eu

 

 

 
>

Jazykové mutace

Nové stránky glassand.eu mají přehledné podání produktů (a že jich je) a snadno nalezitelné informace o nich. Zároveň má web nové jazykové mutace, celkem čtyři - českou, německou, anglickou a polskou. Stránky jsou zároveň plně responzivní, jsou tedy shlédnutelné na většině mobilních zařízení.

 
Gaudeamus

Poslední verze Fironu

Webové stránky jsou nasazeny na poslední verzi redakčního systému Firon. Jsou snadno editovatelné a spolehlivé. Líbí se vám nové stránky Sklopísku? Přemýšlíte o redesignu svých webovek?

Neváhejte se nám ozvat pro bezplatnou konzultaci

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

 
Gaudeamus
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...