SILROC CZ se sídlem v severních Čechách vyrábí produkty ze silikonu na zakázku pro řadu velkých i malých firem u nás v ČR i v zahraničí. Vytvořili jsme pro ně přehledné weby, na kterých najdete potřebné informace ve třech jazykových mutacích.

 
Silroc

Modernizace webů

Při tvorbě webů jsme se soustředili především na to, aby návštěvník získal kompletní přehled o tom, co společnost SILROC CZ nabízí. Mimo hlavního webu jsme navíc vytvořili tři microstránky, které jsou samostatnými weby sami o sobě a klient se zde dozví doplňující informace. Společnost se totiž mimo výroby silikonových komponent soustředí i na produkci single use systémů a EEG elektrod a důkladnou kontrolu během procesu výroby.

Mezi jejími službami tak najdete například i certifikovanou místnost “clean room,” kde probíhá výroba dílů do farmaceutického průmyslu, na které jsou kladeny ty nejvyšší hygienické požadavky.

 
>

Responzivní weby

Všechny webové stránky jsou nasazené na poslední verzi redakčního systému Firon, tudíž je jednoduché je editovat, a to na jakékoli podstránce. Weby jsou plně responzivní, dají se prohlédnout na všech typech multimedálních zařízení. Níže najdete odkazy na jednotlivé weby, kde si můžete prohlédnout, jak se nám je podařilo sestavit a graficky sjednotit:

silroc.cz (anglická mutace, německá mutace)

ciste-prostory.cz (anglická mutace, německá mutace)

eeg-elektrody.cz (anglická mutace, německá mutace)

single-use-systemy.cz (anglická mutace, německá mutace)

 
Silroc

Jednotná grafika v jednoduchém stylu

Součástí nových webů je i moderní grafické zpracování, které vychází z barev loga společnosti a poskytuje konzistentní linku napříč všemi stránkami. Na každé stránce najdete tři záložky s rychlým kontaktem a volbou jazykové mutace. Jednoduchým klikem můžete přepínat mezi anglickou, německou a samozřejmě českou mutací. Jazykové překlady jsou součástí našich služeb, rádi Vám poskytneme kompletní podporu, pokud budete potřebovat pomoc s jazykovou mutací Vašeho webu.

Líbí se Vám web silroc.cz? Máte v plánu podobný projekt a potřebujete konzultaci?

Neváhejte se nám ozvat: 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

 
Silroc
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...