Shaker production je specialistou na dětské pořady, kompletní servis eventů, jako jsou koncerty, firemní a reklamní akce, výchovné programy a roadshow. Již po 20 let mají dětští diváci příležitost setkávat se na autorských pořadech se školákem Albertíkem. Jeho nenapodobitelný situační humor prezentovaný upraveným hlasem, dokáže vždy pobavit jak dětského diváka tak širokou veřejnost. 

Shaker

Web pro klauna

Veselý a hravý web

Webové stránky Shaker production byly vytvořeny pro propagační a obchodní potřeby. Nejsou primárně určené pro děti, kterým slouží web jiný. Na webu Shaker si organizátor akce pro děti může prohlédnout fotky a videa z předešlých představení a eventů a dle toho si vybrat, o co konkrétně by měl zájem. Stránky jsou zatím ve stavu základní verze s tím, že do budoucna přibudou nové funkčnosti jako je třeba ,,automatizovaný” kalendář akcí apod. 

 

>

Spolupráce v oblasti marketingu

Shaker má barevnou a hravou grafiku a je založen zejména na obrázcích a videích. Do budoucna se bude web rozšiřovat o nové funkčnosti a aplikace. Spolupráce se rozvíjí také v oblasti marketingu (mailing, seo). Se společností Shaker production je radost pracovat, její majitel a zakladatel v jedné osobě je pozitivní a veselý, jako jeho web. Mrkněte se, jak se nám stránky povedly shaker.cz.

 

Shaker

Intuitivní a responzivní web

Webové stránky Shaker production jsou plně responzivní. Jsou nasazeny na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Web je plně funkční a intuitivní pro uživatele i administrátory. Máte i vy zájem o nové webové stránky? Pište a volejte pro bezplatnou nabídku na: 

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel), voplakal@uvm.cz

Shaker
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...