Liberecká společnost Procentrum Design se zabývá potiskem sportovního oblečení, reklamních předmětů, stánků, batohů, fanouškovských věcí, deštníků, zkrátka všeho, na co si vzpomenete. 

ProCentrum

Přehledný web

Rozsáhlý internetový katalog

Zbrusu nový web Procentra se ani trochu nepodobá tomu starému. Je mnohem rozsáhlejší, barevnější, plně funkční a přehledný. Web je rozdělen do mnoha podkategorií, které jsou rozděleny do tří základních kategorií: Brand, Potisk a Sport. Uživatel tak snadno a rychle nalezne to, co ho zajímá. Však posuďte sami a mrkněte na procentrum.cz.

 

 

 

>

Grafika a videa

Grafika byla vytvořena dle přání klienta. Obsahuje výrazné barvy a pro lepší představu převažují v prezentaci obrázky. Na webu nechybí na míru vytvořená videa zachycující technologii tisku. Spolupráce s Procentrem byla zajímavá v tom, že jsme se sami seznámili s technologiemi tisku a nahlédli jsme tak do jiného oboru, který nás velmi obohatil. Webové stránky obsahují také německou mutaci, která se do budoucna mnohonásobně rozšíří.

ProCentrum

Responzivní design

Webové stránky běží na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Internetový katalog je plně responzivní. Uživatel ho tak může shlédnout na téměř jakémkoli mobilním zařízení. Inspiroval vás web Procentra? Pokud ano neváhejte se nám ozvat.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:
777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

 

ProCentrum
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...