Personální agentura Primumservis se specializuje na vyhledávání vhodných kandidátů na pozice do Automotive a Health service. A to do firem a nemocnic v České republice, ale také  v Německu, konkrétně v oblasti Kolína nad Rýnem a Severního Porýní-Vestfálska.

 

Grandion

Nový kabát pro Primumservis

Předešlé webové stránky personální agentury Primumservis byly zastaralé a už rozhodně nestačily potřebám rozvíjející se firmy. Pod taktovkou našich grafiků vznikl moderní a svěží design nového webu, který se spojil s naším uživatelsky přívětivým a intuitivním redakčním systémem. Výsledek vidíte zde: primumservis.cz

 

>

Formulář pro odeslání CV

Webové stránky slouží zejména pro uchazeče o zaměstnání. Na stránce ,,Pro Uchazeče” má uživatel možnost odeslat zprávu se svým kontaktem a přiložit k ní svůj životopis. Společnost klade důraz zejména na německou mutaci webových stránek. Německá mutace totiž obsahuje informace pro německé zaměstnavatele, kteří zde mohou zveřejnit své nabídky, a česká verze stránek poskytne informace českým uchazečům o práci v Německu.

 

Webové stránky Fiori

Responzivní design

Stránky jsou postaveny na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Jsou plně responzivní a jsou tak pro uživatele shlédnutelné na většině mobilních zařízeních. Máte i vy zájem o nové webové stránky? Neváhejte se nám ozvat.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

 

Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...