Nové webové stránky pro síť restaurací Plaudit. Oblíbená liberecká restaurace, která nabízí skvělou tankovou Plzeň a výborné jídlo. Liberecký Plaudit má dvě části Puor Plaudit a v patře najdete podkrovní restauraci Vzducholoď, která vychází vstříc zejména rodinám s dětmi. Síť restaurací Plaudit má další dvě pobočky a to v Turnově a v Mnichově Hradišti.

 
Plaudit

Plaudit má nové stránky!

Modernizace webu

Webové stránky sítě restaurací Plaudit bylo zapotřebí modernizovat. Web byl zastaralý a velmi složitě se spravoval. Na stránkách restaurace si ve většině případů chtějí uživatelé najít denní menu nebo kompletní jídelní lístek anebo si rezervovat stůl. A to nové stránky Plauditu uživatelům umožňují. Jsou přehledné, čisté a moderní. Přesvědčte se sami na plaudit.eu.

 

 

 
>

4 restaurace na jednom webu

Na webových stránkách naleznete 4 restaurace Plaudit. Každá má své Aktuality, stránky s denním menu a jídelním lístkem, fotogalerií. Hlavní stránka slouží jako rozcestník jednotlivých restaurací. Stránky jsou propojeny s Restu, takže je možné si zarezervovat stůl online. Úvodní slider jednotlivých restaurací je plně administrovatelný správcem a to včetně textů.

 
Plaudit

Responzivní design

Webové stránky jsou plně responzivní a můžete je tak shlédnout na většině mobilních zařízení. Pro stránky Plauditu jsme použili naši nejnovější verzi redakčního systému Firon. Je plně funkční a spolehlivý. O spokojenosti klienta jsme se přesvědčili obdržením velmi kladné reference: ,,Spolupráce s UVM byla na profesionální úrovni s osobním přístupem. Web s administrátorským prostředím od UVM je velmi přehledný a intuitivní - vhodný pro snadnou denní editaci.” - Klára Baláková, Plaudit.

Přemýšlíte o novém webu? Neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou konzultaci.

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel), voplakal@uvm.cz

 
Plaudit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...