Jednoduchý web pro českou síť čerpacích stanic Petronal. Přehledné webové stránky s aktuálními informacemi o cenách a vybavení čerpacích stanic. Kvalitní pohonné hmoty pro ty, kteří milují svá auta. 

Grandion

Čerpací stanice s novým webem

Nový redakční systém a grafika

Zákazníkovým přáním bylo vytvořit jednoduchý a intuitivní web, kde se uživatel snadno vyzná a najde ihned infomace, které ho zajímají. Na předchozím webu Petronalu nebyly přehledně odprezentovány důležité informace a nesplňoval tedy základní funkčnost webové prezentace. Nový web je čistý a přehledný. Důležité informace jsou logicky umístěny a jsou tak jednoduše nalezitelné.

 

 

>

Aktuální informace o cenách pohonných hmot

Web obsahuje základní informace o čerpacích stanicích jako je otevírací doba, vybavení, mapy a hlavně cenu pohonných hmot, kterou je možné jednoduše aktualizovat pomocí technologie FastClick. Pro potřeby webových stránek jsme čerpací stanici také profesionálně nafotili.

 
Webové stránky Fiori

Spolehlivý redakční systém

Webové stránky jsou postaveny na nejnovější verzi redakčního systému Lameeq. Web je plně responzivní a je tak možné ho zobrazit na všech mobilních zařízeních.

 
Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...