,,Omlazené” stránky penzionu v srdci Jizerských hor! Penzion Na rozcestí se nachází na ideálním místě pro turistiku, cyklistiku, běžky a lyžování. Přijeďte do krásného prostředí Jizerek strávit příjemnou dovolenou či víkend - tak zní heslo penzionu Na rozcestí.

Na Rozcestí

REDESIGN WEBU

Redesign webových stránek

Kompletní redesign webových stránek penzionu obsahoval grafické úpravy a zároveň upgrade na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Stránky mají oproti předchozí verzi webu upravenou strukturu. Díky tomu jsou pro uživatele mnohem přehlednější. Nahlédněte, jak se nám redesign stránek povedl: pensionrozcesti.cz

 

 

 
>

4 jazykové mutace

Webové stránky jsou velice rozsáhlé a ke standardní české, obsahují ještě 3 jazykové mutace (ENG, DE, PL). Rezervace termínu je řešena prostřednictvím e-mailového formuláře. Stránky jsou zabezpečeny certifikátem a berou v potaz obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Webové stránky jsou responzivní, tedy shlédnutelné na většině mobilních zařízení.

 
Na Rozcestí

Máte zájem o nové stránky?

Líbí se Vám webové stránky pensionrozcesti.cz? Zvažujete redesign nebo chcete stránky zcela nové? Neváhejte se nám ozvat: 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

 
Na Rozcestí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...