Penzion Integrity

Moderní brněnský penzion získal novou, responsivní, webovou prezentaci, která odpovídá kvalitám a komfortu nově zrekonstruovaného objektu.

Integrity

Webové stránky

Výchozí situace

Základním problémem starého webu byla špatná prezentace služeb penzionu a s tím související nízké procento konverzí. Přestože fotografie byly kvalitní, předchozí design je neprezentoval takovým stylem, který by si zasloužily.

Od počátku projektu byl kladen důraz na zakomponování obrazů polské akademické malířky Stefanie Shaded do grafiky webu. Obrazy tvoří výzdobu celého penzionu a cílem bylo propojit příjemnou atmosféru penzionu Integrity s novým webem. 


>
Webové stránky hotelu Integrity

TO NEJLEPŠÍ Z penzionu INTEGRITY

Nový web jako soudobá galerie klasicistické malby. Stejně jako v prostoru penzionu, také na webové stránce je zdůrazněna tradice, kterou rozbíjí osvěžující barevnost a hloubka abstraktní tvorby polské malířky. Design zakládající si na kvalitních fotografiích je citlivě doplněn minimalistickými prvky a zlatou barvou, znázorňující vyjímečnost a krásu celého resortu.

Webové stránky hotelu Integrity

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Vytvořili jsme webové stránky, které návštěvníkovi nabídnou vše přehledně již na úvodní stránce, zároveň jsme decentně zakomponovali tlačítka rezervace, která klientovi jistě pomohou ke zvýšení konverze. Celé řešení je vytvořené na míru potřebám penzionu Integrity, samozřejmostí je responzivní rozlišení pro mobilní telefony a tablety.  

Webové stránky hotelu Integrity
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...