Pestrobarevný eshop Párty barvy se specializuje na prodej Holi barev a Bio konfet. Holi barva je barevný prášek vyrobený z přírodních materiálů a v přírodě je plně rozložitelný. Vhodné pro fotografy, color runs, festivaly anebo skvělé ,,obarvené” párty.

 

 
Grandion

Nahoď barvu!

Nový eshop Párty barvy je na světě! Předchozí internetový obchod byl zastaralý a nutně potřeboval modernizaci. S poskytnutými fotografiemi od klienta to byla pro našeho grafika krásná práce. Eshop má velmi líbivý, veselý a moderní design. Na webu se dočtete informace pro inspiraci, na co všechno se dají barvy použít a z čeho jsou složené. Zkrátka tenhle web si zamilujete www.partybarvy.cz.

>

Eshop založený na fotkách

Klient dodal skvělé fotky a byla by velká škoda je nevyužít, proto je eshop z velké části postaven zejména na nich. Administrace eshopu je jednoduchá a přehledná, jak editace produktů, tak správa objednávek. Internetový obchod má ještě slovenskou variantu. Administrace pro oba eshopy je však stejná na jedné a té samé platformě.

Webové stránky Fiori

Pestrobarevný design

Internetový obchod je nasazený na nejmodernější verzi redakčního systému Firon. Je plně responzivní a je tak shlédnutelný na většině mobilních zařízeních. Chcete i vy mít cool eshop? Inspirujte se na partybarvy.cz a neváhejte se nám ozvat.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)


Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...