Dokonalé místo v centru Liberce pro vaše zážitky s přáteli. Vychutnejte si volný čas a skvělou atmosféru venkovní terasy na jediném místě v Liberci. To je Organza Restaurant & Bar v Široké ulici.

 

Organza

Propagace na sociálních sítích

Nový web a sociální sítě

S novým majitelem podniku (společnost Essato) přišla žádost o nové webové stránky. Web je typově velmi podobný webu streetpho.cz a ayarestaurant.cz a to právě z důvodu stejného majitele. Weby tak působí jednotně. Webové stránky byly pod naší správou, stejně tak jako sociální sítě Facebook a Instagram. Veškeré foto pro potřeby propagace na sociálních sítích pořizoval náš fotograf a texty vytvářela naše copywriterka. A dařilo se :-)

 

>

Widget s dárkovými poukazy - Grandion

Na webových stránkách Organza.cz naleznete widget s malým eshopíkem, kde je možné zakoupit hodnotové dárkové poukazy do restaurace. Stránky také obsahují přehledné menu a nápojový lístek s filtrem. Denní nabídka jídel je řešena prostřednictvím modulu referencí, zde jsou vypsána denní menu na celý týden a ty, které jsou už ,,prošlé”, sami zmizí. Zároveň jsou plně responzivní a tedy shlédnutelné na většině mobilních zařízení.

 

Organza

I pro vás máme řešení

Přemýšlíte o nových stránkách nebo už je máte a stáli byste o redesign? Neváhejte nás kontaktovat na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

 

Organza
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...