Webové stránky, vytvořeny pro významnou síť účetních a daňových kanceláří Skupiny Kodap. Společnost Kodap je předním odborníkem na komplexní služby pro podnikatele a daňové poplatníky se sídlem v Liberci.

 
Grandion

Účetnictví online...

...a bez papírů!

Nepapíruj.cz je web představující novou službu v oblasti účetnictví. Jedná se o nový způsob zpracování podkladů a to elektronickou cestou, tedy bez papírů - účetnictví online! Zadáním bylo vytvořit logo pro tuto službu, zároveň čistý a jednoduchý design a úvodní video, které výstižně představí službu Nepapíruj. Web obsahuje základní, přesto dostačující informace k tomu, aby přesvědčil budoucí zákazníky o tom, že online účetnictví je skutečně přínosem a úsporou času. Na webu je také možné vyplnit poptávkový formulář, pro získání rychlé a na míru ušité nabídky. Právě rychlost a jednoduchost je v dnešní době velmi ceněna. Nepapiruj.cz a společnost Kodap splňuje obojí.

 
>

To nejlepší z Nepapiruj.cz

Vytvořili jsme nové a jednoduché logo, které se prolíná celým webem. Zároveň jsme natočili a zpracovali video, které představuje novou službu společnosti Kodap. Video slouží jako takový ,,úvodní slider” hlavní stránky Nepapíruj.cz. Web však obsahuje ještě jedno video, v kategorii O nás, které ukazuje samotnou společnost Kodap. Webové stránky se vyznačují svěžím a líbivým designem, který obsahuje dostatek informačních ikon pro lepší orientaci uživatelů.

 
Webové stránky Fiori

Jednoduché řešení, které je cool

Vytvořili jsme jednoduchou, plně responzivní webovou prezentaci, která koresponduje s nejnovějšími trendy webdesignu a to včetně videí, která byla natočena přímo pro potřeby Nepapiruj.cz. Moderní a jednoduchý web se svěžím designem, který jen dokazuje, že i účetnictví může být hravé.

Líbí se Vám webové stránky Nepapíruj.cz? Inspirovali jsme Vás k redesignu nebo k úplně novým stránkám? Neváhejte se na nás obrátit. Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku
777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...