Spustili jsme web Nadace Syner, nezávislé neziskové organizace, jejímž posláním je umožnit kvalitnější a pestřejší život především lidem v tíživých životních a sociálních situacích nebo zdravotně znevýhodněným.

 
Nadace Syner

Modernizace webu i loga

Dostali jsme za úkol připravit redesign původního webu, aby jeho provedení bylo modernější, přehlednější a obsahovalo klíčové informace. Navigace skrz web je intuitivní, rozcestník v záhlaví webu po najetí myší odkryje podsložky s jednotlivými kategoriemi. Podívejte se sami, jak se nám web povedl nadacesyner.cz

 

 

>

Přehledná nabídka

Do nově spuštěného webu jsme přidali formuláře nutné pro žadatele, které slouží jako podklady k nadačním příspěvkům. V sekci Pro média navíc najdete klientské reference, které vypovídají o konkrétních finančních darech a jiné pomoci. Web je plně responzivní, tudíž si ho pohodlně prohlédnete na všech typech médií.

 
Nadace Syner

Inspirovali jsme Vás?

Máte zájem o vytvoření nových webových stránek? Líbí se Vám naše návrhy? Rádi s Vámi osobně projdeme možnosti a prokonzultujeme detaily.

Ozvěte se nám na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

 
Nadace Syner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...