Ekonomická fakulta TUL

Prestižní ekonomická fakulta nabízí to, co potřebují podniky a organizace na počátku 3.tisíciletí – špičkové vzdělávání,znalosti, zkušenosti, spolupráci.

Mobilní aplikace EF TUL

Mobilní aplikace

Naše řešení

Mobilní aplikace pro platformy Android a iOS umožňující komunikaci s uchazeči o studium a současnými studenty ekonomické fakulty. Mobilní aplikace rozšiřuje náborovou microsite o další komunikační kanál.

Řešení navržené na míru pro ekonomickou fakultu přední univerzity v Čechách umožňuje rychlý přesun informací od vedení školy k uchazečům a na druhou stranu škola získá okamžitou zpětnou vazbu díky možnost položit dotaz online či využití kontaktních informací. 

 

 

Mobilní aplikace

To nejlepší z aplikace 

Mobilní aplikace zajistí uchazečům atraktivní obsah dostupný pouze v mobilní aplikaci
Po stažení získá uchazeč přístup k testům z minulých let, doporučení od profesorů a jiné. Kromě těchto užitečných materiálů má i další důležité informace o přijímačkách v kapse - veškeré termíny přijímačkách či informace o studijních programech - to vše díky mobilní aplikaci!

 

Mobilní aplikace

Aplikace jako doplnění microsite

Pro náborovou kampaň Ekonomické fakulty TUL v Liberci jsme vytvořili microsite, která vhodně informuje studenty o možnostech studia na této prestižní fakultě. Marketingová kampaň podporuje webovou prezentaci formou PPC kampaní ve vyhledávačích i obsahové síti. Pro Ekonomickou fakultu jsme také zajistili tvorbu fotografií a kompletně projekt koordinujeme. 

Webové stránky k nahlédnutí zde

Mobilní aplikace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...