Muzeum v Nové Bystřici je prvním a největším muzeem amerických automobilů v Čechách. Málokteré prostory se hodí k procházce historií tak, jako stará, opuštěná textilní továrna. Při návštěvě muzea se ocitnete v časech, kdy automobily dělaly první krůčky.

 

 

Muzeum veteránů

Nové  muzeum veteránů

Nový kabát webu Muzea veteránů

Webovým stránkám Muzea veteránů se dostalo nového vzhledu. A nejen to! Stránky byly nasazeny na nejnovější redakční systém Firon. Na webu naleznete informace o muzeu, jednotlivých vozech, je možné koupit si vstupenku, dozvědět se nejnovější informace a mnoho dalšího. Podívejte se sami, jak se nám stránky povedly: muzeumveteranu.cz.

 

 

 

>

Minieshop a prezentace sálů s automobily

Web je nadupaný krásnými fotografiemi s obsáhlými informacemi o autech. Jednotlivé sály jsou provázány s prezentací jednotlivých automobilů. Jakmile se uživatel proklikne do sálu, náhodně se vygeneruje detail automobilu. Web obsahuje také widget Grandion (minieshop), kde je  možné si zakoupit dárkový poukaz nebo vstupenku do muzea online.

Webové stránky jsou plně responzivní, tedy shlédnutelné na většině mobilních zarízení.

 

 

 

Muzeum veteránů

Nové webovky? Ano!

Líbí se vám naše reference? Chcete nový web? Neváhejte se nám ozvat, rádi vám poradíme. Kontaktujte nás na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

 

Muzeum veteránů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...