Nové webové stránky předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha jsou spuštěny! Na stránkách senátora za Pelhřimovsko a Jindřichohadecko naleznete informace o proběhlých a plánovaných akcích, vystoupeních, článcích a v neposlední řadě se dočtete i něco málo o samotném Milanu Štěchovi.

Milan Štěch

Nové stránky pro předsedu Senátu

Nová grafika, nový redakční systém

Předchozí webové stránky byly více než pět let staré a vzhledem k rychle se vyvíjejícím trendům a technologiím už nebyly příliš reprezentativní. Byla tedy vytvořena nová grafika, která je moderní, svěží, responzivní a web je díky ní velmi intuitivní. Webové stránky jsme také nasadili na náš nejmodernější redakční systém. Navštivte nové stránky předsedy Senátu a posuďte sami, jestli je web intuitivní a funkční: milan-stech.cz.

 
 
 
 
 
 
>

Vše se točí kolem aktualit

Důležitou částí webových stránek jsou aktuality, které jsou rozděleny do tří kategorií - názory, tiskové zprávy a vystoupení v médiích. Jednotlivé aktuality není nutné vkládat do samostatných kategorií, stačí je správně pojmenovat a automaticky se přiřadí do odpovídající kategorie. Slider na úvodní stránce je plně editovatelný adminitrátorem. Další zajímavostí je mapa v kontaktech, která se mění po kliknutí na buttony s názvy měst, ve kterých Milan Štěch působí.

 
Milan Štěch

Respozivní design

Stránky jsou plně responzivní, tedy shlédnutelné na většině mobilních zařízeních. Web je nasazen na pokročilé verzi našeho redakčního systému Firon. Je plně funkční a spolehlivý.

Zachtělo se i Vám nového webu? Neváhejte nás kontaktovat. Pro bezplatnou konzultaci nás kontaktujte na:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel), voplakal@uvm.cz

 
Milan Štěch
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...