Město Raspenava se nachází ve Frýdlantském výběžku na severu Čech, v okrese Liberec. Rekreační a sportovní areál Smědá leží uprostřed města a je tedy jeho neodmyslitelnou součástí. Společně se stránkami města Raspenava jsme tedy zmodernizovali i webovou prezentaci areálu Smědá.

Raspenava

Nový web Raspenavy

Redesign webových stránek

Stránky prošly kompletním redesignem z důvodu modernizace systému a zlepšení orientace občanů města na webu. Navigace webových stránek je logicky rozdělena na Město, Městský úřad, Občan, Turista a Úřední deska. Pro občana či turistu je tedy velice snadné si najít konkrétní informace. Zároveň na úvodní stránce uživatel vidí nejnovější aktuality a akce, které se dějí v nadcházejících dnech. V rámci redesignu stránek města Raspenava byly spuštěny také stránky Rekreačního areálu Smědá, který městu patří.

 

>

Úřední deska

Za pozornost stojí na míru vytvořená úřední deska. Je rozdělena do několika kategorií (oznámení, veřejné vyhlášky, smlouvy, rozpočet a finance apod.) a každá tato kategorie má svůj archiv. V každé kategorii je tedy možné filtrovat dle potřeby, tedy lze si například zobrazit vyhlášky aktuální nebo i ty z roku 2010. Všechny vyhlášky, smlouvy nebo oznámení mají svou platnost, pokud tato platnost vyprší, položka se automaticky zařadí do archivu.

Stránky Raspenavy i Areálu Smědá jsou plně responzivní a jsou tak shlédnutelné na většině mobilních zařízení.

Raspenava

Firon je pro weby měst a obcí jak dělaný.

Zvažuje Vaše město či obec nové webové stránky? Líbí se Vám právě web města Raspenava? Pro inspiraci se podívejte ještě na webové stránky Libereckého kraje nebo Městské části Prahy 3, které na našem redakčním systému Firon běží také.

Neváhejte se nám ozvat: 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

raspenava
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...