Kontaktoil

Česká společnost se sídlem v Turnově, orientující se na prodej pohonných hmot, velkoobchodní prodej olejů, motoristického zboží, kamionovou a osobní dopravu. Plně responzivní a uživatelsky příjemné webové stránky poskytující služby motoristům.

Kontakt Oil

Webové stránky

VÝCHOZÍ SITUACE

Základním nedostatkem předchozího webu bylo chaotické uspořádání navigačních prvků, které byly nelogicky řešeny. Nebylo tedy na první pohled jasné, jakou akci očekávat. Web zkrátka nebyl intuitivní uživatelsky přívětivý. Nesplňoval tedy základní požadavky UX.

Novým zadáním tedy bylo, zdokonalit navigační prvky a udělat tak webové stránky logičtější a uživatelsky přívětivé. Zároveň byl kladen důraz na zachování funkční logiky webu a obsahu. Požadavkem bylo také ,,vypíchnout” nabídku vozidel přehled jednotlivých čerpacích stanic.

>
Webové stránky Kontakt Oil

TO NEJLEPŠÍ Z KONTAKTOILU

Plně responzivní webové stránky podrobným přehledem čerpacích stanic. Na první pohled lze zjistit, co která stanice nabízí, otevírací dobu, kde se čerpací stanice nachází, jak vypadá apod. Stránky jsou velmi jednoduché a přehledné.

Webové stránky Kontakt Oil

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Webové stránky společnosti Kontakt jsou nasazeny na nový redakční systém Lameeq, který je lehce editovatelný a pro laika velmi jednoduchý. Sekce ,,Ojeté vozy” je napojena databázi vozů z portálu Tipcars. Zákazník má tedy možnost poptat automobil přímo na webu Kontaktoil. Pro zákazníka byl vytvořen také speciální videoslider, který si může sám spravovat. Tento videoslider je promítán na obrazovce v centrále společnosti Kontakt v Turnově.

Webové stránky Kontakt Oil
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...