Grafický design webových stránek a marketing pro společnost Intrasoft, zabývající se vývojem informačního systému Intrasoft, webových aplikací, portálových řešení, tvorbou intranetu a extranetu a systémovou integrací.

Grandion

Nový design webu

Redesign a nové texty

Požadavkem zákazníka byl kompletní redesign webových stránek. Oblékli jsme web společnosti Intrasoft zcela do nového kabátu. Celé webové stránky kompletně změnily svůj grafický design, tak aby byly pro uživatele intuitivní, přehledné a měly moderní a svěží vzhled. Intrasoft využil také služby našeho zkušeného copywritera a nechal si od nás vytvořit nové texty. Přesvěčte se sami na intrasoft.cz>

Propagační brožury

Na základě požadavků a představ klienta jsme navrhli reklamní brožury, které byly využity jako propagační materiál na veletrzích a výstavách. Spolupráce v tomto směru stále pokračuje. Brožury aktualizujeme, měníme texty nebo vytváříme brožury nové.

Webové stránky Fiori

Responzivní design

Nová grafika společnosti má responzivní design. Uživatelé si tak mohou webové stránky prohlédnout na většině mobilních zařízeních. Líbí se vám, jak jsme zrealizovali redesign webových stránek, zaujaly vás nové texty nebo jste se zhlédli v propagačních brožurách? Ozvěte se.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...