Pro Severočechy nejznámější regionální zpravodaj Genus má nové webové stránky. Mnozí pamatují Genus jako regionální televizi, nyní se vše přesunulo online a veškeré zprávy z regionu si přečtete ihned na internetu.

 

Genus

Genus v novém

Upgrade systému, nová grafika

Webovým stránkám byla vytvořena nová grafika, díky které se web omladil a osvěžil. Celkově se web zpřehlednil. Každý si zde přehledně najde informace z daného regionu. Projekt byl nasazen na nejnovější redakční systém Firon. Rychlost webu se hodně zrychlila i přes to, že zde najdete hodně fotodokumentace k článkům. Mrkněte a zkoukněte nejnovější zprávy ze Severočeského kraje na genus.cz

 

 

 

>

Vytuněné aktuality

Celý web je založen na článcích, které jsou speciálně upraveny pro potřeby portálu. Uživatel, čtenář se může u článků zapojit do online diskuze, může si vyfiltrovat zprávy dle štítků neboli témat, které ho zajímají, jako je například Liberecko, Sport, Kraj apod. U článků můžete najít také infoboxy, které doplňují přehledně informace k danému tématu. Zároveň je na webu několik druhů novinek - poslední, krátké a nepřehlédněte. 

Webové stránky jsou plně responzivní, můžete si tak přečíst zprávy také z vašeho telefonu či tabletu.

 

Genus

Nový web pro každého

Webové stránky Genus byly vyvinuty na míru potřebám zákazníka. Chtěli byste i vy takto specifické stránky? Ozvěte se!

Kontaktujte nás na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

 

Genus
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...