Gaudeamus je evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání, který se koná jednou ročně v Praze, Brně a ve slovenské Nitře. Veletrhy Gaudeamus jsou projektem brněnské společnosti MP-Soft, a.s. a jsou příležitostí pro studenty dozvědět se více o možnostech dalšího studia a zároveň možností pro školy prezentovat se svým budoucím studentům. Veletrhy Gaudeamus jsou celostvětově uznávané a to proto, že se na nich prezentují vysoké školy a organizace z celého světa. 

 
Gaudeamus

Web pro veletrhy Gaudeamus

Rozsáhlý projekt Gaudeamus

Gaudeamus je jeden z našich mnoha rozsáhlých projektů a jeho spuštění bylo naplánováno před uskutečněním samotných veletrhů. Uživatelé se tak na veletrh mohou registrovat již na nových stránkách, kde je proces jednodušší, jak pro uživatele, tak pro administrátora webu. Máte-li zájem se podívat, jak se nám projekt povedl, mrkněte na gaudeamus.cz

 

 

 
>

Registrace, seznamy škol a fakult a mnohem více

Ačkoli u většiny našich webů může administrátor spravovat web pouze na frontendu (přímo na stránce), u webu Gaudeamu má administrátor přístup také do backendu webu, kde má možnost spravovat jednotlivé registrace vystavovatelů a studentů, vyplněné dotazníky, školy, fakulty a obory fakult. Stránky mají intuitivní navigaci, kde si každý najde, to co potřebuje doslova na pár kliknutí. Web bude do budoucna rozšířen o dvě jazykové mutace, angličtinu a slovenštinu.

 
Gaudeamus

Responzivní design

Webové stránky jsou plně responzivní. Student či vystavoval má tak možnost se zaregistrovat na veletrh z jakéhokoli mobilního zařízení. Webové stránky jsou nasazeny na náš nejnovější redakční systém Firon. Pokud i Vy máte zájem o modernizaci vašich webových stránek, kontaktujte nás.


Pro bezplatnou konzultaci zavolejte na:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

Gaudeamus
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...