Fullart je studio o dvou styčných kreativcích, které spolupracuje s mnoha externími odborníky. Zabývá se zejména profesionální tvorbou, střihem, zvukem a zpracováním svatebních, komerčních nebo také eventových videí.

Fullart

Webové stránky

Výchozí situace

Cílem webové prezentace je ukázat návštěvníkům stránek projekty nebo spíše videa, která studio Fullart realizuje. Na starém webu byla sekce reference obsažena také, byla však nelogicky pojmenována jako galerie. Nový web je oproti starému webu intuitivní, jednoduchý a plně responzivní.

 

 

>

 

To nejlepší z Fullartu

Celý web je založen na videoreferencích. V podstatě na každé stránce jsou reference obsaženy. Návštěvník si tedy může prohlédnout všechna videa téměř na jedno kliknutí. Webové stránky mají responzivní design a jsou tedy snadno shlédnutelné na všech typech mobilních zařízení.

 

Webové stránky Fullart

Řešení na míru

Webové stránky jsou nasazeny na nejnovější verzi redakčního systému Lameeq. Web je tedy jednoduše editovatelný a přehledný. Důraz byl kladen zejména na reference, které jsou proto přítomny na každé stránce webu.

Webové stránky Fullart
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...