OC Forum Liberec

Našim zákazníkem je jedno z největších obchodních center v regionu s více než 110 obchody světových módních značek, saunový svět či multikino Cinema City.

Imperial

Správa sociálních sítí

Krásné fotky, videa i texty z naší dílny, aneb content pod kontrolou.

Staráme se o profily na sociálních sítích obchodního centra. Připravujeme obsah se vším všudy. Reagujeme na aktuální dění v centru. Plánujeme příspěvky, fotíme i píšeme a sociální sítě jsou náš druhý domov. 

 

>
Webové stránky OC Forum Liberec

Zvýšili jsme počet fanoušků na Facebooku téměř o 100% 

Efektivní správu facebookové stránky zajišťujeme skrze online aplikaci pro správu sociálních sítí, která umožňuje pružně reagovat na klientské změny a zároveň zjednodušuje komentování či schvalování příspěvků ze strany klienta. Komunikujeme s komunitou fanoušků, sdílíme události centra i nákupní inspirace nájemců. Staráme se také o placené kampaně na facebooku a instagramu. 

 

Webové stránky OC Forum Liberec

Získali jsme stovky fanoušků na instagramu

Vytváříme poutavé příspěvky, které přesně oslovují naše fanoušky. Fotíme produkty, vytváříme populární flatlay příspěvky a komunikujeme je prostřednictvím instagramu k cílové skupině. Součástí je i správa reklamních kampaní

 

Webové stránky OC Forum Liberec

Chytré online aplikace zvyšují výkonnost 

Pro efektivní plánování a přípravu příspěvků používáme chytrý online nástroj Kontentino. Používáme jej jak pro schvalování příspěvků klientem tak i pro komunikaci napříč interním týmem.

 

Webové stránky OC Forum Liberec

Profesionální fotografie a video posouvají příspěvky o několik levelů výše

Pro OC Forum vytváříme také profesionální fotografie a videa. Fotíme jednotlivé nájemce i  další obsah jak pro sociální sítě, tak pro webové stránky a interní účely centra. Další částí obsahu jsou videa pro facebook a instagram příspěvky

 

>

Pravidelné soutěže mají úspěch

V rámci obsahu profilu obchodního centra také pořádáme soutěže na sociálních sítích. Kreativu a koncepty soutěží připravujeme ve spolupráci s marketingovým oddělením centra, staráme se také o vyhlášení a komunikaci s fanoušky během soutěží

 

Webové stránky OC Forum Liberec

Influenceři oživují content

Nedílnou součástí naší práce je i spolupráce s influencery. Se stylistkou připravujeme seriál příspěvků. V OC a vybíráme outfity, fotíme je a dle harmonogramu plánujeme jejich zveřejňování na sociálních sítích.

 

Webové stránky OC Forum Liberec

Dosah příspěvků jsme navýšili o 153% 

V rámci nastavených cílů na facebookové stránce jsme klientovi zvedly dosah příspěvků o 153%. Také jsme navýšili počet fanoušků na stránce o více než 100% a na instagramu vzrostl počet fanoušků ze 200 na více než 1000 během několika měsíců.

 

Případová studie
Webové stránky OC Forum Liberec
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...