Fiori Home & Event Solutions je designový e-shop s umělými květinami a doplňky. Společnost Fiori se účastní mnoha světových výstav, kde se řadí mezi nejlepší agentury zabývající se květinovými dekoracemi. Fiori nejen, že produkty dodává, ale také poskytuje služby zkušených dekoratérů a designérů.


Fenestra Wieden

květinový e-shop

moderní e-shop pro krásné květiny, které nevadnou

Zákazníkovým přáním bylo vytvořit e-shop pro prodej a prezentaci umělých květin a dekorací. Agentura Fiori v minulosti žádný e-shop neměla, budoval se tedy zcela od začátku. Na základě důkladné analýzy a klientských požadavků jsme vytvořili e-shop, který tuto prestižní značku reprezentuje. Úvodní video slider obsahuje poutavé video, které přesně vystihuje služby, produkty a samotnou značku Fiori. Celý web je poset krásnými fotografiemi, které návštěvníky webu jistě zaujmou.>

Požadavky, které jsme vyslyšeli

Internetový obchod je určen zejména pro zahraniční trhy, proto je celý v angličtině. Pro nákup produktů v tomto e-shopu je nutná registrace, neregistrovanému uživateli se nezobrazí ceny a nebude mu umožněno si produkty objednat. Elektronický obchod je určený převážně velkoodběratelům, to například znamená, že nelze objednat méně než 10 kusů od jednoho produktu. Fiori plní jak prodejní funkci, tak i funkci webového showroomu.Webové stránky Fiori

Zdokonalený IS Firon pro potřeby Fiori

Internetový obchod je postaven na nejnovější verzi informačního systému Firon. Důraz byl kladen jak na perfektní a plně responzivní design, tak na bezchybnou funkčnost.

Zobrazit eshop: www.fhes.eu

Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...