Fenestra Wieden realizuje náročné prosklené fasády, světlíky a atypické konstrukce především pro zákazníky ve Švédsku. Bylo nám ctí připravit moderní web, který musí obstát i u těch nejnáročnějších zákazníků společnosti v rámci celé Evropy.

Fenestra Wieden

Nový firemní web

Po 5 letech nový web

Se společností Fenestra Wieden spolupracujeme dlouhodobě. Po 5 letech přicházíme s kompletně novou prezentací. Původní web obsahoval na svou dobu skvěle zpracované flashové animace s "rozšířenou realitou", ale v dnešní době je tato technologie již překonaná.

Navrhli jsme moderní design s využitím nejnovějších trendů webdesignu. Zjednodušila se struktura stránek. Společnost realizuje velké, zajímavé a atypické projekty, které na starých webových stránkách tolik nevynikly a tak především na tuto část webu jsme zaměřili naši pozornost.

>

Unikátní slider v referencích s časovou osou představuje klíčové projekty firmy

Plně responzivní web klade důraz zejména na reference. Referenční projekty obsahují chytrou timeline, díky které je možné filtrovat jednotlivé projekty dle roku realizace. Hlavní slider na úvodní stránce webu prezentuje ty nejzajímavější projekty a je propojen s detaily referencí. Tento projekt je přihlášen do prestižní soutěže WEB TOP 100. 

Webové stránky Fenestra Wieden

Řešení na míru a mobilní verze

Důraz byl kladen zejména na referenční projekty a jejich design. Reference jsou tedy protkány napříč celým webem. Webové stránky jsou realizovány prostřednictvím mřížkových systémů, které dopomáhají k jednoduchosti, čistotě a hlavně plné responzivitě stránek. Podstránka O nás přibližuje zaměstnance firmy návštěvníkům webu a potenciálním zákazníkům a to formou profilových obrázků umístěných po celé ploše obrazovky. Novým designem a strukturou webu se zjednodušila a zlepšila také prezentace služeb společnosti.


Přemýšlíte o novém webu? Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku
777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

Webové stránky Fenestra Wieden
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...