EWM je předním německým výrobcem moderních technologií v oblasti obloukové svařovací techniky. Společnost sídlí v Jiříkově u hranic s Německem, druhý výrobní závod naleznete v Rumburku. Rumburský závod se specializuje na výrobu elektroniky pro svářecí přístroje, vyrobené v EWM. Závod v Jiříkově se zaměřuje na výrobu kabelových svazků, transformátorů a montáž.

 

EWM

První web české pobočky

V tomto případě se jedná o první webové stránky české pobočky EWM. Stránky byly vytvořeny především pro podporu náboru nových zaměstnanců, tedy pro potřeby HR oddělení. Zároveň web informuje o dění ve firmě a ve výrobě. Web je přehledný a jednoduchý pro orientaci, přesvědčte se sami ewm.cz/

 

 

>

Responzivní web

Stránky jsou plně responzivní, je tedy možné je shlédnout na většině mobilních zařízení. Jsou nasazeny na nejnovější redakční systém Firon. U každého inzerátu na novou pozici je kontaktní formulář s možností připnutí dokumentu (životopis), který umožňuje rychlou komunikaci mezi inzerentem a uchazečem.

 

EWM

Kontaktujte nás

Stále ještě nemáte webové stránky. Inspirujte se společností EWM a nechte si je vytvořit. Hned budete více vidět a o klienty nebudete mít nouzi.

Kontaktujte nás na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

 

EWM
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...