Nový kabát pro webové stránky praktického lékaře Jiřího Šmída. Informativní web určený zejména pro pacienty MUDr. Šmída  obsahuje informace o očkování, ceník služeb, přehled pojišťoven, se kterými má uzavřenou smlouvu, aktuality a kontakt s přehlednou mapou.

Šmíd

Redesign, nový redakční systém

Předchozí web byl vytvořen před mnoha lety a neodpovídal proto moderním standardům. Klient se tedy rozhodl pro web nový. Byla vytvořena nová grafika a webové stránky byly nasazeny na náš nejmodernější redakční systém. Web je velice snadný pro administraci a o mnoho jednodušší než ten předchozí. Jedná se o jednoduchý web, na kterém uživatel na jedno až dvě kliknutí najde vše, co potřebuje.

 
>

Funkční a jednoduchý

Napříč celým webem je panel pro rychlé aktuality v podobě růžového proužku umístěného pod hlavičkou. Je jednoduše editovatelný. Samozřejmě je zde i modul pro ,,standardní aktuality”. Nejnovější aktualita se vždy zobrazí na úvodní stránce pod úvodním obrázkem. Stránky doktor-smid.cz jsou čisté, přehledné a jednoduché. Přesvědčte se sami.

 
Šmíd

Responzivní design

Webové stránky doktora Šmída jsou plně responzivní a jsou nasazeny na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Máte i Vy zájem o nový jednoduchý web? Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel), voplakal@uvm.cz

 
Šmíd
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...