Designový web pro designové pokoje Grandhotelu Imperial. Vyberte si ze 33 pokojů, které byly navrženy předními designery a architekty v čele s Davidem Vávrou či Bořkem Šípkem ten, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. A že je z čeho vybírat!

DESIGN SUITES

Design pokoje mají svůj web

Samostatný web pro designové pokoje

Klient se rozhodl vypíchnout svůj unikátní projekt, kterým jsou designové pokoje navržené významnými architekty a designery a vytvořit tak pro pokoje samostatný web. Pokoje jsou nedílnou součástí Grandhotelu Imperial a jejich počet stále roste. Vznikají tak další a další originální pokoje, ve kterých je zážitek přenocovat. Návštěvník si tak může vybrat, chce-li strávit noc v klasicky navrženém pokoji nebo v originálním pokoji například od Davida Vávry. Inspirujte se! design-suites.cz

 
>

Založeno na fotografiích

Úvodní strana webu je vytvořena formou carouselu, který je provázán skrz na skrz s jednotlivými pokoji. V detailu pokoje se lze dostat na další pokoj aniž by bylo nutné se vracet na úvodní stránku. Dále je v detailu pokoje použit slider, ve kterém se promítají obrázky pokoje z různých úhlů. Zároveň se zde uživatel dočte příběh, jak a proč pokoj vznikl, čím byl designer inspirován k tomu, aby pokoj vytvořil tak, jak ho nyní můžete vidět. Pokoj je možné si z webu přímo zarezervovat.

 
DESIGN SUITES

Responzivita je samozřejmostí

Webové stránky designových pokojů jsou plně responzivní a uživatel si tak pokoj může bez problému vybrat i zarezervovat ze svého mobilu či tabletu. Web je šitý na míru přáním klienta. Je nasazen na nejmodernější verzi redakčního systému Firon a je plně funkční a uživatelsky přívětivý.

Chcete i vy originální web? Neváhejte nás kontaktovat. Pro bezplatnou konzultaci nás kontaktujte na:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel), voplakal@uvm.cz

DESIGN SUITES
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...