Nový web pro obchodní centrum na Praze 8. Práce na Centru Krakov pro nás byla srdeční záležitostí. Spolupráce s obchodním centrem byla příjemná a bez problému. Navíc je web veselý a hravý a to nás baví.

Centrum Krakov

OC KRAKOV v novém kabátě!

Redesign webových stránek

Pro Centrum Krakov jsme provedli kompletní redesign webu. Cílem bylo osvěžit a zpřehlednit stávající web. Vytvořili jsme kompletně novou grafiku a webové stránky nasadili na náš redakční systém Firon. Na webu naleznete přehled obchodů, mapu centra s obchody, které jsou vzájemně propojeny.

Najdete tu také zabezpečenou sekci pro nájemce, kam mají přístup pouze nájemci obchodů obchodního centra.

Mrkněte sami, jak se nám web povedl: centrumkrakov.cz

 

>

Speciality na webu

Technických specialit je na webu hned více. Začneme  Akční nabídkou obchodů. Tato sekce je vytvořena pomocí modulu aktualit, které jsou propojeny s jednotlivými obchody, které jsou zpracovány modulem referencí. Reference, tedy jednotlivé obchody mají propracovanou editaci, kde může administrátor propojit obchod s aktualitou, obchod s mapou centra a zařadit obchod do správné kategorie.

V modulu aktualit, konkrétně v Akcích centra lze jednoduše nastavit barvu názvu aktuality (nastavit se dá i dvoubarevný název) a barvu pozadí aktuality, a to prostřednictvím barevné škály, která je pro web připravena. Pokud administrátor požadovanou barvu v barevné škále nenajde, může vložit také hexadecimální název barvy a barva se automaticky vygeneruje.

Webové stránky jsou na žádost klienta zpracovány do určitého rozlišení se stejným zobrazením, ale jinak plně responzivní, tedy shlédnutelné na většině mobilních zařízení.

 

Centrum Krakov

Máte i Vy zájem o redesign webu?


Pokud se vám líbí, co jsme se stránkami obchodního centra provedli, neváhejte se nám ozvat! Kontaktujte nás na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

Centrum Krakov
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...