Společnost Caster CZ s.r.o. se již od roku 1999 zabývá výrobou originálního a účelného nábytku. Zejména pak patrovými a vyvýšenými postelemi, díky kterým je možné využít prostor interiéru promyšleně a vkusně. Společnost Caster CZ má sídlo v Chrastavě, své postele však prodává po celé Evropě. Dopravu a montáž zajišťuje nejen po Čechách, ale také po Evropě.

 
Compag

E-shop s PayPal

Modernizace E-shopu

Klient již internetový obchod měl, chtěl ho však modernizovat, jak graficky, tak systémově. Vytvořili jsme zcela nový grafický design a e-shop nasadili na náš nejmodernější redakční systém. Obchod je přehledný a intuitivní. Postele jsou rozděleny do tří hlavních skupin: pro dospělé, pro děti a ostatní postele. Dětské a dospělé postele se dělí ještě na postele na noze a postele zavěšené. Pomocí filtrů naleznete rychle to, co potřebujete. Přesvědčte se sami buď na anglické verzi casterdesign.be nebo na  německé verzi obchodu casterdesign.at.

 
>

Platební systém PayPal pro platby po celé Evropě

Z důvodu poptávky patrových postelí nejen v Čechách ale také v Evropě, má obchod dvě jazykové mutace. Je možné přepínat také mezi měnami Euro a CHF. Pro německy mluvící klienty je spuštěna verze s doménou .at a pro anglicky mluvící klienty .be. Klienti mohou zboží platit buď převodem nebo pomocí PayPal. V detailu produktu je možné zvolit ze stovky dekorů postelí a je možné si k posteli objednat také příslušenství v podobě matrací, lampiček, roštů apod.

 
Compag

Spolehlivý redakční systém s responzivním designem

Redakční systém Firon stále aktualizujeme, na internetový obchod jsme tedy nasadili naši nejnovější verzi. Zároveň je eshop plně responzivní a je tedy shlédnutelný na většině mobilních zařízení. Líbí se vám internetový obchod Casterdesignu? Můžete mít také takový.

Neváhejte se nám ozvat pro bezplatnou konzultaci na:

 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

 
Compag
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...